Julia Wieniawa w roli o jakiej nawet Wam się nie śniło. W serialu „Zawsze warto” zagra widzom na emocjach [DUŻO ZDJĘĆ]

Julia Wieniawa, którą do tej pory kojarzycie pewnie głównie z roli w Rodzince.pl lada moment wystąpi w nowym serialu Polsatu. Zawsze warto to historia trzech kobiet - Ada (w tej roli właśnie Julia Wieniawa) jest najmłodszą z nich. Wydaje się jednak, że najwięcej przeszła... Poznajcie szczegóły! 
Zawsze warto Ada (Julia Wieniawa)

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd polskiego show-biznesu. Nic więc dziwnego, że wykorzystuje swoje przysłowiowe pięć minut. Teraz może śmiało wybierać w rolach – a najnowsza z nich z pewnością chwyci Was za serca.

Zobacz: Julia Wieniawa ostro przesadziła z opalaniem: “Chciałam więcej i więcej”! Baron zdrętwiał myśląc, że zabawia się z Olą Szwed!

Gwiazda w serialu Zawsze warto wcieli się w 22-letnią Adę, która ma na barkach więcej niż niejedna czterdziestka. Już w pierwszym odcinku serialu dowiemy się, że jej postać pospieszyła się z życiem rodzinnym, ale straciła szansę na szczęście. Wszystko przez to, że już jako nastolatka stanęła na ślubnym kobiercu i urodziła wybrankowi dziecko. To utrudniło jej naukę, a zdanie matury było dla niej prawdziwym wyczynem. Żeby problemów nie było dość, dowiemy się też, że parter zostawił ją zaraz po tym, jak został ojcem. Młoda dziewczyna nie dawała rady. Jej synek trafił do rodziny zastępczej, a ona z wielkim bólem serca próbowała to zaakceptować. Teraz dużo pracuje – jako dziewczyna na telefon. Myśli, że tylko tak może zarobić na to, by zapewnić Dorianowi (Kamil Jaroszewski) byt i szczęście.

Zobacz: Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska wygryzą „Przyjaciółki” z Polsatu? Znamy datę premiery serialu „Zawsze warto”

Poza nią w rolach głównych pojawi się jeszcze Katarzyna Zielińska jako Dorota, oraz Weronika Rosati jako Marta. Każda z nich ma swoją historię i swoje problemy. Razem zrozumieją jednak, że porażka to kolejny krok do zwycięstwa. Nawiąże się między nimi przyjaźń, która wywróci ich życie do góry nogami!

Dwanaście premierowych odcinków Zawsze warto będziemy mogli oglądać już od środy 4 września na głównej antenie Polsatu.

Zobacz:  Julia Wieniawa zaserwowała fanom zmysłową sesję w bikini! Baron może być dumny! Jego ukochana jest na okładce!


×
×