Julia Wieniawa miała wypadek na planie serialu „Zawsze warto”. W jakim jest stanie?

Julia Wieniawa miała wypadek na planie serialu Zawsze warto. W jakim jest stanie? O kulisach całej sytuacji, w rozmowie z dziennikarzami Polsat News, opowiedział Mariusz Bonaszewski. 
Julia Wieniawa

Julia Wieniawa, to obecnie jedna z popularniejszych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda doskonale wykorzystuje swoją rozpoznawalność: nie tylko błyszczy podczas branżowych imprez, ale także podejmuje się nowych projektów. Jednym z nich jest rola Ady w serialu Zawsze warto. 

Zobacz: Julia Wieniawa nieźle zaszalała! O jej stylizacji z gali ELLE będzie mówiło się latami

Julia Wieniawa miała wypadek na planie serialu Zawsze warto

Chociaż widzowie są zachwyceni kreacją, którą udało się stworzyć Wieniawie, na planie zdjęciowym nie obeszło się bez wypadku. W jednej ze scen, w której oprócz aktorki brał udział Mariusz Bonaszewski, doszło do groźnie wyglądającej sytuacji.

Zobacz: Julia Wieniawa nową gwiazdą Hollywood? Weronika Rosati oceniła jej szanse

Aktor niechcący zahaczył kolczyk Julii i rozerwał jej całe ucho. Jak przyznał na antenie Polsat News, był to nieszczęśliwy wypadek:

 Zupełnie niechcący włożyłem rękę w jej duże kółko w uchu. Byłem przekonany, że to jest tylko klips, a nie duży kolczyk. No i rozerwałem jej całe ucho. To makabra!

Okazuje się, że zdjęcia nie zostały przerwane. Jak grało się Bonaszewskiemu w takich warunkach?

Trzeba było to kontynuować, więc zrobić drugą dziurkę jeszcze raz i grać dalej. Potem się ma rodzaj takiego napięcia, że ja przecież naprawdę nie chciałem – wspominał ten trudny dzień zdjęciowy aktor.

Na szczęście jednak aktorka poradziła sobie z tym wyzwaniem i można było dokończyć dzień zdjęciowy.

Zobacz: Wieniawa ma brzydki nałóg. Paparazzi przyłapali ją na gorącym uczynku

Kogo gra Julia Wieniawa w serialu Zawsze warto? 

Wieniawa wciela się w rolę 22-letniej Ady. Jako nastolatka stanęła na ślubnym kobiercu i urodziła wybrankowi dziecko. To utrudniło jej naukę, a zdanie matury było dla niej prawdziwym wyczynem. Partner zostawił ją tuż po tym, jak został ojcem. Dziewczyna nie dawała rady – jej synek trafił do rodziny zastępczej. Ada, by poprawić swój los dużo pracuje – jako dziewczyna na telefon.

 


×
×