Julia Wróblewska już po ślubie? Jednym zdjęciem zdradziła więcej niż planowała

Czyżby zaledwie 20-letnia Julka Wróblewska, gwiazdka M jak miłość, właśnie wzięła ślub? Wszystko na to wskazuje. Na Instagramie młodziutkiej aktorki amatorki pojawiło się tajemnicze zdjęcie w welonie.


Julia Wróblewska, czyli serialowa Zosia z M jak miłość, jest już po ślubie? Czyżby Aktorka powiedziała „tak” swojemu chłopakowi, Michałowi Załeskiemu?

Na Instagramie aktorki można znaleźć jej zdjęcia w przepięknej sukni w kolorze czerwonego wina i w welonie. Ale… jeszcze nie wzięła ślubu. Welon złapała podczas wesela kogoś z jej bliskich. A to zazwyczaj wróży, że taka osoba sama niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Czy to właśnie czeka młodą gwiazdkę M jak miłość, która niedawno ujawniła , że spotyka się ze studentem Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie na kierunku logistyka?

Od jakiegoś czasu Julia nie pokazuje się w mediach społecznościowych z ukochanym, więc ciężko powiedzieć, jaki obecnie jest status tego związku.

Julia Wróblewska i Michał Załeski w Tańcu z gwiazdami

Julia Wróblewska i Michał Załeski w Tańcu z gwiazdami

Zobacz: Intryga w „M jak miłość”. Anka i Kamil wspólnymi siłami zniszczą związek Madzi i Andrzeja. W jaki sposób? Wiemy!

Nie wiadomo też, czy bohaterka Julii Wróblewskiej, Zosia, jeszcze pojawi się w M jak miłość! Ostatni raz ta pojawiła się w serialu w 1412. odcinku, wyemitowanym 15 stycznia 2019. Wtedy okazało się, że Zosia po skandalicznym romansie z żonatym i o wiele starszym muzykiem Erykiem (Rafał Szatan), wyjechała do Francji.

Jej powrót będzie raczej niemożliwy, ponieważ prawdopodobnie z serialu zniknie też Barbara Kurdej-Szatan i wątek Julki również raczej starci rację bytu.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan po operacji plastycznej! Jak teraz wygląda? Aktorce na usta cisną się niecenzuralne słowa

Jednak wieści z czerwca tego roku wskazują, że obie panie znów grają w kolejnym serialu producentów M jak miłość – w W rymie serca. Julia wciela się tam się w blogerkę, a odcinek z jej udziałem zobaczymy już tej jesieni. Być może ta rola będzie pożegnaniem Julki z aktorstwem, gdyż myśli o tym, żeby wyprowadzić się z Polski:

Zobaczymy jak mi wyjdzie w Polsce, jeśli przestanie mi się tu podobać wyjadę, co nie znaczy, że nie jestem patriotką, bo kocham Polskę. Ale ja jestem taką osobą, że nie potrafię ustać w jednym miejscu, mnie ciągnie do podróży, do tego, żeby zobaczyć cały świat. I z każdym dniem czuję, że mam coraz mniej czasu. (…) Jeżeli raz stąd wyjadę, to myślę, że mogę już nie wrócić – powiedziała portalowi przeAmbitni.pl.

Zobacz: Julia Wróblewska już wie, co będzie robić po odejściu z „M jak miłość”! Jej nowy pomysł na biznes to żyła złota [WIDEO]


×
×