To koniec Julki i Pawła w „M jak miłość”. Zduński raz na zawsze zniechęci do siebie piękną blondynkę

Julia (Joanna Kuberska) z M jak miłość znów będzie cierpieć przez Pawła (Rafał Mroczek). Zduński wbije jej nóż w serce rujnując jej piękną wizję wspólnej przyszłości.

W nowych odcinkach M jak miłość Julka nie da za wygraną. Uzna, że po tym, co przeszła z Pawłem, najwyższa pora na kolejny krok. Przypominamy, że Kryszakówna była ze Zduńskim wtedy, gdy najbardziej tego potrzebował. Była wtedy gdy upadał na dno po zdradzie żony. Pił i olał sprawy zawodowe, a Julka robiła, co mogła, żeby uratować jego firmę. Już wtedy skrycie podkochiwała się w Zduńskim, ale on za każdym razem bezczelnie łamał jej serce.

Zobacz: Julia Wróblewska już po ślubie? Jednym zdjęciem zdradziła więcej niż planowała

Julia i Paweł rozstaną się?

Nie potrafił się zdeklarować, a szansa prawdziwiej miłości niemal uciekła mu sprzed nosa. Paweł potrzebował czasu, żeby zrozumieć, że Julce naprawdę na nim zależy. Ale i tym razem nie będzie tak idealnie, jak moglibyśmy sobie wyobrażać.

Już w 1453 odcinku M jak miłość urocza blondynka zacznie wspominać, że marzy o rodzinie. Gdy powie Pawłowi wprost, że chciałaby urodzić mu dziecko, on znowu się spłoszy:

Chcę mieć z tobą dziecko – zacznie Julka w 1453 odcinku M jak miłość, ale reakcja Pawła jej nie zadowoli. Zduński wyzna, że nie jest gotowy, żeby założyć rodzinę – Wiesz, wszystkie poprzednie szlag trafił. Kocham cię, jest mi z tobą dobrze, ale… – wykrztusi Zduński i złamie jej serce.

Chcę teraz pobyć sama – szepnie dziewczyna.

Zobacz: Intryga w “M jak miłość”. Anka i Kamil wspólnymi siłami zniszczą związek Madzi i Andrzeja. W jaki sposób? Wiemy!

Czy to oznacza koniec dla ich związku? Paweł nie spieszy się do kupna wspólnego mieszkania. O założeniu rodziny też nie ma mowy. Za to Julka nie zamierza czekać. Marzy o poważnym związku, angażującej relacji, rodzinie, dzieciach. Paweł nie chce jej tego dać, więc finał ich związku może być bliższy niż by nam się wydawało. O wszystkim przekonamy się już jesienią na antenie TVP2 w nowych odcinkach M jak miłość.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan po operacji plastycznej! Jak teraz wygląda? Aktorce na usta cisną się niecenzuralne słowa


×
×