Kacper Kuszewski znów w serialu! Zdecydował się na powrót do „M jak miłość”?

Kacper Kuszewski odszedł z M jak miłość, ale jego postać nie została uśmiercona. Wszystko jest więc możliwe. Czy to znaczy, że Marek Mostowiak pojawi się w nowych odcinkach serialu TVP2? 
Kacper Kuszewski znów w serialu! Zdecydował się wrócić do "M jak miłość"?

Gdy tylko fani serialu M jak miłość dowiedzieli się, że Kacper Kuszewski zrezygnował z roli Mostowiaka, było to dla nich jak cios w serce. Aktor wcielał się bowiem w syna Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) przez 18 lat! Z niepokornego chłopaka zmienił się w poważnego, dorosłego mężczyznę i to na oczach milionów Polaków! Nic więc dziwnego, że nadal za nim tęsknią. Wszystko jest jednak możliwe… Jego postać w serialu nie została uśmiercona. Marek z rodziną wyjechał do Australii i tam otworzył nowy interes po tym, jak nie wyszło mu z przetwórnią w Grabinie.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1474) Bartek zostawi Ulę. Smutny finał pięknej miłości

Czy to prawdopodobne, żeby Marek Mostowiak wrócił w nowych odcinkach M jak miłość? Do Polski nie przyciągnął go nawet ślub własnej córki… Szanse są więc marne. Tym bardziej, że aktor nie rozstał się z produkcją w przyjacielskiej atmosferze.

Kacper Kuszewski w „Przyjaciółkach”

Dla fanów seriali mamy jednak inną, wspaniałą wiadomość. Kacper Kuszewski pojawi się na ekranie w odważnej roli! Tym razem zagra w Przyjaciółkach i będzie adoratorem jednej z głównych bohaterek. Jak myślicie, której? Uwiedzie Zuzę (Anita Sokołowska), która została sama z dwójką dzieci? Ankę (Magdalena Stużyńska), która z Pawłem (Bartek Kasprzykowski) przeżyła wiele tragedii? Patrycję (Joanna Liszowska), która dopiero dojrzała, by zostawić Wiktora (Paweł Deląg)? A może Ingę (Małgorzata Socha), która nadal zdaje się szukać tego jedynego?

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1474) Ula i Bartek też wyjadą do Australii? Córka Mostowiaka ma nowy plan na życie

O wszystkim przekonamy się dopiero wiosną w Polsacie. My już zacieramy ręce i czekamy. Choć wiemy, że w sercach wielu z Was, Kacper już zawsze będzie po prostu Markiem Mostowiakiem z M jak miłość. Myślicie, że nową rolą uda mu się zmienić swój wizerunek?

Czytaj: Ile zarabiają polskie serialowe gwiazdy? Królowa jest tylko jedna! Daleko w tyle są nawet Małgorzata Kożuchowska i Barbara Kurdej-Szatan!

 


×
×