×

Kacper z „Barw szczęścia” przejdzie metamorfozę! Po tym nieśmiałym młodzieńcu nie ma już ani śladu

Choć cierpi na zespół Aspergera, Kacper (Jakub Szlachetka) z Barw szczęścia to przystojniak, który dopiero się rozkręci. Z którą ze swych koleżanek będzie spotykał się w odcinkach serialu, które zobaczymy po wakacjach?

W nowym sezonie Barw szczęścia Kacper przejdzie metamorfozę. Dołączy do paczki przyjaciół Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), znów zbliży się do Madzi (Natalia Sierzputowska), a w końcu zacznie spotykać się z zupełnie nową koleżanką.

Kacper do tej pory unikał bliskich relacji z rówieśnikami. Wszystko przez Zespół Aspergera, na który cierpi. To lżejsza postać autyzmu. Na szczęście zespół Aspergera pozwala samodzielnie funkcjonować. Dorośli dotknięci tym zaburzeniem uważani są często za ekscentryków, osoby zamknięte w swoim świecie, które całą swoją uwagę skupiają jedynie jakiejś pasji.

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Kasia i Łukasz wezmą rozwód? Górka zabroni Ksaweremu widywać się z siostrą?

To dlatego Kacper do tej pory odtrącał Madzię i tak bardzo bał się iść z dziewczyną do łózka. Teraz jednak sytuacja się zmieni. Chłopak stanie się znacznie bardziej towarzyski i otwarty na innych ludzi, w tym na dziewczęta i ich powaby. Wszystko to stanie się dzięki terapii na którą regularnie uczęszcza. W nowych odcinkach serialu Barwy szczęścia zobaczymy, że ten już prawie dorosły chłopak nareszcie przestanie zamykać się w swoim bezpiecznym świecie, tylko zacznie się otwierać na kontakty z rówieśnikami.

Zobacz: Dramatyczny poród Julity z “Barw szczęścia”. Dziecko Sałatków będzie ciężko chore?

Szczególnie zbliży się do znajomych z paczki Oliwki i Kajtka (Jakub Dmochowski). Lecz to nie wszystko! Bo nawet odważy się zrobić kolejny krok w relacjach z Madzią. Jednak na zdjęciach z planu widać, że wokół przystojnego chłopaka, który zacznie się też ubierać modnie i estetycznie, zacznie się też kręcić zupełnie nowa ślicznotka. Już jesienią 2019 u jego boku pojawi się kolejna, piękna dziewczyna. Jakub Szlachetka na swoim profilu na Instagramie wrzucił zdjęcie z młodą aktorką Pauliną. Ciekawe, czy to właśnie jej uda się zdobyć serce przystojnego młodzieńca?

Zobacz: Śmiertelna choroba w „Barwach szczęścia”. Jedna z gwiazd już niedługo pożegna się z serialem

Może Cię zainteresować