×

Marcin Bosak w „Tańcu z gwiazdami”: Kamil Gryc zniknie z „M jak miłość”?

To już pewne: Marcin Bosak czyli Kamil Gryc z M jak miłość wystąpi w wiosennej edycji Tańca z gwiazdami w Polsacie. Czy nie ucierpi na tym jego obecność w serialu?

Odpowiedz na to pytanie wcale nie jest taka jasna. Wiele zależy od tego, czy serialowy Kamil Gryc z M jak miłość  „kupi” publiczność  Tańca z gwiazdami i czy  zostanie w programie na dłużej. Jak wynika z reakcji fanów aktora, są oni zachwyceni możliwością zobaczenia swego idola na tanecznym parkiecie.

Marcin Bosak jako Kamil Gryc w M jak miłość

Obecnie Kamil Gryc ma przed sobą w M jak miłość ważne zadanie. Musi  pomóc zrozpaczonej ciotce (Agata Rzeszewska), opłakującej śmierć Artura Skalskiego  (Tomasz Ciachorowski) . Kobieta chciałaby się dowiedzieć, co właściwie stało się z zaginionym kuzynem. Ciotka jest przekonana – i całkiem słusznie – że Skalski nie żyje. Starsza pani była nawet u wróżki. Jest więc przekonana, że Artur jest martwy. Nikt jednak nie jest pewien,  czy Skalski popełnił samobójstwo, czy ktoś mu pomógł w zejściu z tego świata. Gryc, który jest szczwanym prawnikiem, obawia się, że ktoś zabił kuzyna.

Czytaj: M jak miłość: Krajewski wyrzuci Marcina z pracy

Dlatego zacznie węszyć wśród ludzi, którzy dobrze go znali. Zacznie chodzić na Boks z Marcinem Chodakowskim (Mikołaj Roznerski). Pociągnie też za język swoją dawną sympatię Madzię Budzyńską (Anna Mucha). A to pierwsza żona Olka. Bo, jak wiemy  to właśnie on zabił Skalskiego. Gryc jest na tyle sprytny i skuteczny, że za chwilę odkryje całą prawdę dotyczącą śmierci Artura. Na pewno nie omieszka powiadomić o tym policji.

Jak widać zatem wątek Marcina Bosaka w M jak miłość jest rozbudowany i ważny. Ale aktor, nawet gdyby doszedł do finału Tańca z gwiazdami, na pewno będzie pojawiał się w M jak miłość.

Zobacz: M jak miłość: Andrzej uratuje Olka przed odsiadką? To on będzie jego obrońcą!

Przypomnijmy, że siostra Aktora to tancerka Anna Bosak. Z pewnością jej brat także jest utalentowany także w tym kierunku. Na pewno Ania będzie dopingowała swego znanego brata na parkiecie Tańca z gwiazdami. Podobnie jak aktorka Maria Dębska, gwiazda innego serialu Polsatu  W rytmie serca.  Maria jest życiową partnerką Marcina Bosaka.

 

 

Może Cię zainteresować