Mąż Marty Żmudy Trzebiatowskiej też zagra w „Blondynce”! Kim będzie Kamil Kula w serialu TVP1? Będziecie zaskoczeni!

A to nowina! Mąż Marty Żmudy Trzebiatowskiej – Kamil Kula pracuje z nią na planie serialu Blondynka. Aktorka podzieliła się tą informacją na swoim Instagramie.
Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula zagrają razem w serialu Blondynka

Kogo zagra mąż Marty Żmudy Trzebiatowskiej w Blondynce? Można się domyślić, że nowego bohatera, który przybył do serialowych Majaków. Ten nowy bohater może nawet rozbić małżeństwo Sylwii z Dawidem (Grzegorz Małecki)! A w każdym razie spowoduje w nim ogromny kryzys. Dawid nie pozostanie dłużny Sylwii: w jego sercu miejsce znajdzie szefowa jego fundacji, którą zagra Aneta Todorczuk-Perchuć.

Kamil Kula zagra nowego weterynarza w Majakach i będzie podwładnym swojej własnej żony. Co ciekawe, aktor już kiedyś grał weterynarza w innym serialu – w Przyjaciółkach.

Ale to nie jest jedyny serial, gdzie małżonkowie pracują razem. Małżeństwo jest również zatrudnione w serialu Na dobre i na złe. Ona gra naiwną i prostoduszną doktor Hanię Sikorkę, on znakomitego pielęgniarza Szczepana.

Marta i Kamil grali ze sobą w warszawskim teatrze Komedia i wtedy między nimi zaiskrzyło. Są małżeństwem od czterech lat. Od prawie dwóch są rodzicami małego Bruna.

Wcześniej, przez związkiem z Martą, przystojny Kamil Kula miał ogromną słabość do Anny Karczmarczyk, która także grała w Na dobre i na złe Olę.

30-letni aktor na co dzień pracuje w teatrze Kwadrat w Warszawie. Bardzo często też użycza swego głosu w dubbingu. Słychać go chociażby serii o Czarnej Panterze, gdzie gra tego własnie superbohatera. Był też księciem w Kopciuszku oraz Bestią w Pięknej i bestii. Niedawno miał światową premierę film Znajdę cię, w którym Kamil zagrał u boku takich gwiazd jak Connie Nielsen czy Stellan Skarsgard.

View this post on Instagram

„Na robocie” ???????????? #razem

A post shared by Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial) on

Zobacz: Marta Żmuda Trzebiatowska blondynką! Gwiazda dołączyła do obsady telewizyjnego hitu!

Zobacz: Marta Żmuda Trzebiatowska niewyspana i bez makijażu! W takiej naturalnej odsłonie wsparła swoją znaną koleżankę!

Zobacz: Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula mieli duże problemy z dzieckiem w pierwszym tygodniu po narodzinach


×
×