Karol Strasburger uśmiercony w „Pierwszej miłości”. Biznesmen nie przeżyje zawału serca?

Poważne problemy w firmie mocno odbiły się na zdrowiu Karola Wekslera (Karol Strasburger). Biznesmen przeszedł bardzo ciężki zawał serca, gdy dowiedział się krytycznych artykułach, które o jego przedsiębiorstwie opublikował magazyn Yolo.
Karol Strasburger uśmiercony w "Pierwszej miłości". Biznesmen nie przeżyje zawału serca?

W 2921. odcinku Pierwszej miłości (emisja 30 września 2019 w Polsacie) zobaczymy, jak Ewa (Ewa Gawryluk) z niecierpliwością będzie czekać na wieści w sprawie operacji ukochanego. Wciąż będzie myślała o ukochanym i zamartwiała się. Do tego stopnia że Kalina (Magdalena Wieczorek) i oraz Krystian (Patryk Pniewski) będą chcieli ją zająć czymś, byle tylko nie rozważała bez przerwy swoich problemów. W końcu w 2922. odcinku serialu (emisja 1 października 2019 w Polsacie). Sabina (Urszula Dębska) przez telefon powie zdesperowanej Ewie, że Weksler nie przeżył operacji!

Zobacz: Wielka tajemnica serialu “Pierwsza miłość” rozwiązana. Marysię i Dominikę łączy więcej niż można było przypuszczać

Wiadomość o tym szybko dotrze do nieprzyjaznego biznesmenowi Yolo. Dziennikarze opiszą szczegółowo sprawę, a temat śmierci bogacza zagości na okładce magazynu. W 2924. odcinku Pierwszej miłości (emisja 3 października 2019 w Polsacie) na bankiecie na cześć cześć Sylwii (Edyta Herbuś), okaże się, ze najnowsza okładka Yolo jest wyssana z palca! Bo Karol Weksler żyje i ma się doskonale.

Zobacz: Pierwsza miłość. Melka straci głowę dla Łukasza Magnusa. Prawnik gangsterów nie będzie bezinteresowny

Kto jest winny całej sytuacji? Czy to córka Sylwii Justyna (Oliwia Bosowska) nie sprawdziła tak istotniej informacji w kilku niezależnych źródłach? W ramach nauczki Sylwia ją… zwolni! A co z Sabiną? Po co przekazywała Ewie tak tragiczne informacje, które nie są prawdą? O tym przekonamy się już w listopadowych odcinkach Pierwszej miłości.

Zobacz: Karol Strasbuerger i jego żona już stracili pieniądze zebrane na ślubie. Na co je przeznaczyli?


×
×