Kasia Vu Manh odeszła z „Tańca z gwiazdami” i od razu dostała nową pracę! Tancerka dołączyła do obsady popularnego serialu

A jednak! Śliczna tancerka z Tańca z gwiazdami - Kasia Vu Manh, która w poprzednim sezonie tańczyła w programie z Mariuszem Węgłowskim i dostała epizod w jego serialu Policjanci i policjantki, zostanie tam na dłużej. Tancerka wykazała się bowiem niebywałymi zdolnościami aktorskimi!
Kasia Vu Manh robi karierę w telewizji! To dlatego postanowiła odejść z "Tańca z Gwiazdami"?

Kasia Vu Manh i Mariusz Węgłowski pracują na planie 11. sezonu serialu Policjanci i policjantki. Kasia pojawiła się już pod koniec sezonu 10, gdzie wcielała się w rolę ślicznej pielęgniarki Poli. Wszyscy myśleli, że będzie to jedynie epizod, ale wszystko wskazuje na to, że tancerka zostanie w serialu na dłużej.

Zobacz: Kasia Vu Manh odpadła z „Tańca z Gwiazdami” i zmieniła profesję?! Wygadał się Węgłowski [WIDEO]

Serialowy Mikołaj Białach opublikował na swoim Instagramie filmik z planu serialu. Wynika z niego, że Kasia Vu Manh gra również w nowych odcinkach. Co prawda nie wiadomo dokładnie, co w nich się wydarzy, ale filmik sugeruje, że serialowi bohaterowie: pielęgniarka Pola oraz postrzelony policjant Mikołaj będą mieli romans! W takim razie bardzo możliwe jest, że Białach ostatecznie odrzuci uczucie Oli Wysockiej (Magda Malcharek)? Tego jednak jeszcze nie wiemy!

Zobacz: Policjanci i policjantki. Mariusz Węgłowski rozkocha w sobie pielęgniarkę? To jego partnerka z „Tańca z Gwiazdami”!

Czy tak faktycznie będzie, o tym przekonamy się już we wrześniu, kiedy TV4 pokaże 11 . sezon Policjantek i policjantów. Na razie nic nie wskazuje na to, by tancerka wystąpiła także w jesiennej edycji Tańca z gwiazdami. Wszystko dlatego, że Kasia przeszła pomyślnie próby kamerowe w TVP Info i niebawem zadebiutuje tam jako pogodynka.

To nie pierwsza tancerka z Tańca z gwiazdami, która próbuje swoich sił przed kamerą. W seriach grali już m.in. Stefano Terrazzino, Edyta Herbuś i Agnieszka Kaczorowska. A Izabela Janachowska, obecnie na urlopie macierzyńskim, prowadziła w TLC swoje programy ślubne.

Na pewno jednak gra utalentowanej Kasi zrobiła już pozytywne wrażenie na widzach. Przypomnijmy, że tancerka pochodzi z Dębicy, jej tata jest Wietnamczykiem, a mama Polką. Jej rodzice w młodości tańczyli. Tata break dance, a mama balet.

Zobacz: Filip Bobek przypadkiem zdradził tajemnicę “M jak miłość”. Mikołaj Roznerski ma poważne powody do zmartwień


×
×