Katarzyna Cichopek źle wspomina pierwszą serialową rolę: „Wyrzucono mnie, bo byłam… za gruba”

Jest śliczna, a każdy, kto widział Katarzynę Cichopek czyli Kingę z M jak miłość wie, że również wyjątkowo zgrabna. Ale nie wszyscy tak uważali...
Katarzyna Cichopek wspomina pierwszą serialową rolę: "Wyrzucono mnie, bo byłam… za gruba"

Katarzyna Cichopek gra Kingę Zduńską w M jak miłość już od 19 lat. Wcześniej próbowała swych sił w innych produkcjach, między innymi w słynnej Bożej podszewce, gdzie wcieliła się w postać Elżutki. Wystąpiła też gościnie w serialach Dziki, Na dobre i na złe, Na sygnale czy w Ojcu Mateuszu, Tancerzach, Agentkach oraz I kto tu rządzi. Grała też w filmach, m. in we Wkręconych 2 i w Dancing For You. Brała też udział w pierwszej edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie poznała swego męża Marcina Hakiela.

Jednak to właśnie telenowela TVP2 dała jej największą popularność. Choć wielokrotnie pojawiała się plotka, ze Cichopek odchodzi z M jak miłość, aktorka zawsze podkreśla, że dopóki produkcja chce, aby grała, ona nie ma zamiaru odchodzić z tej kultowej telenoweli.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1454) Katia już odczuwa pierwsze objawy ciąży. Była dziewczyna Łukasza nie będzie w dobrej kondycji

Katarzyna Cichopek była za gruba?

Jednak gdy była młodziutką dziewczyną, adeptką zawodu, przeżyła bardzo niemiłą przygodę. Zanim zaczęła się wcielać w Kingę Zduńską, żonę Piotra, mamę czworga dzieci, ku swojej uciesze, dostała angaż w jednej z polskich produkcji. Ale nie cieszyła się nim długo, bowiem szybko zrezygnowano z Katarzyny Cichopek. Dlaczego? Okazało się, ze producenci uznali, że jest zbyt krągła, by pojawić się na ekranie!

Zobacz: Marcin Hakiel nie ogląda Kasi Cichopek w „M jak miłość”: „Nie chcę wywoływać konfliktów domowych”

M jak miłoM jak miłość, Kinga (Katarzyna Cichopek)ść, Kinga (Katarzyna Dąbrowska)

M jak miłość, Kinga (Katarzyna Cichopek)

Jako nastolatka należałam do Ogniska Teatralnego przy Teatrze Ochoty u Jana i Haliny Machulskich. Dzięki nim trafiłam na plan pierwszego serialu, z którego wyrzucono mnie, bo byłam… za gruba. Już na początku drogi aktorskiej zaliczyłam twarde lądowanie – opowiadała niedawno Cichopek w rozmowie z magazynem Gala. Na pewno producentom tego serialu, którego tytuł Cichopek łaskawie przemilczała, jest teraz głupio i żałują, że nie zaangażowali tej uzdolnionej dziewczyny.

Zobacz: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pokonali małżeński kryzys. Jaki jest sekret ich szczęśliwego związku?


×
×