Katarzyna Cichopek żegna się z widzami „M jak miłość”. Kinga zniknie z serialu?

Wszystko, co dobre, niestety się kończy. Katarzyna Cichopek właśnie pożegnała się z szeroką widownią serialu M jak miłość. Wzruszające! 
Katarzyna Cichopek żegna się z widzami "M jak miłość". Kinga zniknie z serialu?

Kinga Zduńska zniknie z „M jak miłość”?

Najnowszy wpis Katarzyny Cichopek może Was zaniepokoić. Po 19 latach pracy na planie serialu M jak miłość, aktorka postanowiła odejść? Fani chyba by tego nie znieśli. Tym bardziej, że ekranowa Kinga Zduńska bardzo często porównywana jest rangą do samej Barbary Mostowiak, która jest seniorką rodu i osobą, na której zawsze można polegać i brać z niej przykład.

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1483) Kinga zdradzi Piotrka, ale potem stanie na rzęsach, żeby ratować ich małżeństwo

Katarzyna Cichopek żegna się z widzami, ale na szczęście tylko na moment. Chodzi przecież o świąteczną przerwę:

Część naszej serialowej rodziny życzy Wam Kochani Wesołych Świąt. Kończymy prace nad nowymi odcinkami w tym roku. Wracamy w styczniu, z nową energią i pomysłami. Oczywiście, w trakcie tej przerwy, zobaczymy się na szklanym ekranie – czytamy na profilu aktorki.

Aktorzy udają się na zasłużoną przerwę, ale to nie znaczy, że nie zobaczymy ich na ekranie. W okresie bożonarodzeniowym premierowe odcinki M jak miłość zobaczymy tylko w poniedziałek 23.12.2019 oraz 30.12.2019. Wigilijny i sylwestrowy wieczór zarezerwowane są dla filmów pełnometrażowych. 🙂

Zobacz: Milioner Krajewski to oszust finansowy. Marcin doniesie na niego policji?


×
×