Rewolucja w życiu Katarzyny Dąbrowskiej! Nowa fryzura i nowa praca… Jej rola w „Na dobre i na złe” wisi na włosku!

Katarzyna Dąbrowska od 11 lat wciela się w rolę Wiktorii Consalidy w Na dobre i na złe. Czyżby teraz postanowiła zrezygnować z pracy na planie serialu? Najnowsze doniesienia mogą zaniepokoić fanów aktorki.
Katarzyna Dąbrowska

Wiktoria Consalida z Na dobre i na złe ma na swoim koncie wiele przygód. Była już panią ordynator na oddziale chirurgii. Prawie stanęła na ślubnym kobiercu, ale jej ukochany Adam (Grzegorz Daukszewicz) zmarł w makabrycznych okolicznościach. Teraz dzielnie ratuje pacjentów, którzy trafiają do szpitala w Leśnej Górze i choć w jej życiu pojawił się przystojny Hiszpan Jose, to wątek Wiki wyraźnie został odsunięty na dalszy plan.

Być może to zaczęło aktorce przeszkadzać? Katarzyna Dąbrowska opublikowała dziś niepokojące nagranie z „ostatniej operacji” w Na dobre i na złe. Tu uspokajamy. Chodziło o ostatnią scenę kręconą przed urlopem aktorki. Wiki z pewnością wróci do Leśnej Góry, ale czy będziemy mogli oglądać ją regularnie?

Aktorka przyjęła nowe, ciekawe zlecenie, które nadal owiane jest tajemnicą. Już teraz można się jednak domyślać, że to utrudni jej pracę w serialu. Czy to znaczy, że Consalidy będzie jeszcze mniej niż do tej pory? Po śmierci Krajewskiego pogrążona w żałobie lekarka coraz rzadziej pokazywała się na ekranie.

Najnowszy wpis Katarzyny Dąbrowskie to dowód na to, że w jej życiu wiele się dzieje. Rewolucja dotyczy nie tylko planów zawodowych, ale także fryzury! Aktorka zdecydowała się na odważne cięcie! Jak teraz wygląda?

Zobacz: Zmiany w obsadzie “Na dobre i na złe”! Wiemy, kogo zagra Marcin Przybylski w nowych odcinkach serialu!

Zobacz: Tajemniczy pakt matek w „Na dobre i na złe”. Lucyna i Barbara zeswatają Hanię z Michałem?

Zobacz: Sensacja w nowym sezonie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Pojawi się seksowna gwiazda serialu „Na dobre i na złe”


×
×