Katarzyna Glinka w drugiej ciąży! Jej postać też zniknie z „Barw szczęścia”?

Kolejna gwiazda Barw szczęścia w ciąży? Jak podaje jeden z tygodników, Katarzyna Glinka spodziewa się drugiego dziecka. Jak potoczą się losy jej serialowej bohaterki? Sprawdź!
Katarzyna Glinka w drugiej ciąży! Jej postać też zniknie z "Barw szczęścia"?

Na planie Barw szczęścia prawdziwe baby boom! Joanna Moro i Maria Dejmek już pożegnały się z pracą w serialu. Teraz do grona tych, które niedługo przywitają na świecie maluszka dołączyła  Katarzyna Glinka!

Zobacz: Aż osiem serialowych gwiazd w ciąży! Kto oprócz Joanny Moro, Agnieszki Kaczorowskiej i Kasi Warnke ostanie mamą?

Informację na ten temat podjął tygodnik Na żywo. Aktorka jednak nie komentuje plotek i tym samym tylko je podsyca:

Dziękuję za gratulacje, ale na razie nie będę się wypowiadać na ten temat. Może za jakiś czas zdecyduję się powiedzieć coś więcej.

Co będzie z Kasią Górką w serialu Barwy szczęścia? Czy jej bohaterka zniknie? A może na ekranie też zostanie mamą? Jak dobrze wiecie, jej partner (Michał Rolnicki) jest świetnym kandydatem na ojca.

Barwy szczęścia - Kasia i Łukasz

Barwy szczęścia – Kasia i Łukasz

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2146) Bożena i Bruno adoptują noworodka? Amelia znajdzie im dziecko

Kasia normalnie pracuje. Jej postać jest cały czas w scenariuszu. Na razie nie przewidujemy żadnych zmian – powiedziała przekonująco Karolina Baranowska z produkcji serialu.

Sprawdź: Barwy szczęścia (odc 2154) Waleria zemści się na Stefanie i zaszaleje w sanatorium!

Wygląda więc na to, że Glinka – w odróżnieniu od koleżanek po fachu – będzie pracowała także w ciąży. Być może producenci wykorzystają jej stan błogosławiony. To całkiem prawdopodobne! Aktorka prywatnie zostanie mamą po raz drugi. Ma już 7-letniego synka Filipa. Na ekranie z resztą też już jest mamą nieco młodszego Ksawerego. Czekamy na kolejnego członka rodziny Górków!


×
×