Katarzyna Glinka w ciąży! Odejdzie z „Barw szczęścia?

Katarzyna Glinka czyli Kaśka z Barw szczęścia spodziewa się dziecka. Czy przez ciążę będzie musiała odejść z serialu?
Katarzyna Glinka

Aktorka poinformowała o tym, że spodziewa się drugiego dziecka na Instagramie. Tym samym potwierdziła krążące w tej sprawie plotki.  Czy przez ciążę odejdzie z serialu Barwy szczęścia? Na to raczej się nie zanosi: młoda mama czuje się świetnie i wciąż pracuje. Gra także w przedstawieniach stołecznego teatru Kwadrat.

 Zobacz: Barwy szczęścia (odc.2175): Władek straci chłopaka. Uwiedzie go przystojny milioner!

Katarzyna Glinka zaręczyła się w marcu 2019 z Jarosławem Bienieckim. Zawodowo zajmuje się on  organizacją biegów ekstremalnych. Jest również  prezesem Runmageddonu.

„Kochani chciałam powiedzieć Wam sama. W czasie, który pozwala już na dzielenie się tak intymnymi informacjami z prywatnego życia…nie chciałam się ukrywać, z resztą choćbym chciała już się nie da???? Po prostu chciałam powiedzieć Wam kiedy jest już bezpiecznie. Ja nie do końca odnajduję się w czasach w których tak wiele jest na sprzedaż i zależy mi na zachowywaniu odrobiny prywatności. Mam nadzieję, że to rozumiecie ???? najbliższy czas będzie dla mnie szczególny????????a 2020 na pewno wyjątkowy!!!! Póki co pędzę do @teatr_kwadrat zagrać dla Was Kłamstewka. PS piszcie czy są tutaj dziewczyny, które czekają na swoje potomstwo w 2020??? Ściskam Was wszystkich???????????? Ps2 zdjęcie wykonał dumny mój numer 1 Filip:):):)” – napisała na Instagramie.

View this post on Instagram

Kochani chciałam powiedzieć Wam sama. W czasie , który pozwala już na dzielenie się tak intymnymi informacjami z prywatnego życia…nie chciałam się ukrywać , z resztą choćbym chciała już się nie da???? Po prostu chciałam powiedzieć Wam kiedy jest już bezpiecznie. Ja nie do końca odnajduję się w czasach w których tak wiele jest na sprzedaż i zależy mi na zachowywaniu odrobiny prywatności . Mam nadzieję,ze to rozumiecie ???? najbliższy czas będzie dla mnie szczególny????????a 2020 na pewno wyjątkowy !!!! Póki co pędzę do @teatr_kwadrat zagrać dla Was Kłamstewka. Ps piszcie czy są tutaj dziewczyny ,które czekają na swoje potomstwo w 2020??? Ściskam Was wszystkich???????????? Ps2 zdjęcie wykonał dumny mój numer 1 Filip:):):) #women#pregnantbelly#child#ciąza#

A post shared by Kasia Glinka (@katarzynaglinka) on

Ciąża także w serialu?

Co jednak zrobią scenarzyści z ciążą aktorki? Aż prosi się, by włączyć ją do serialu. Obecnie Glinka w Barwach szczęścia gra w bardzo ciekawym wątku. Jej mąż Łukasz (Michał Rolnicki) poznał niedawno swoje kolejne dziecko, które powstało z iv vitro – uzdolnioną muzycznie Paulinkę (Lena Jastrzębska).

Przeczytaj: Barwy szczęścia (odc.2180): Iza zniszczy małżeństwo Kasi i Łukasza

Mężczyzna poznał także jej mamę – malarkę Izę Małek (Agnieszka Warchulska) i… coraz bardzie zbliża się do kobiety. Ta z kolei była chora na raka. Przez pewien czas Sadowski myślał, że umrze i to o będzie się opiekował córką.

Ale Iza Małek wyzdrowiała i zaczęła coraz bardziej zbliżać się do Łukasza. Będą prowadzić dziennikarskie śledztwo na temat pseudo znachora, który Leczył Izę. Po spotkaniu z nim okaże się, że Łukasz ma raka prostaty.

I tu aż prosi się, by w tym trójkącie uczuciowym pojawiło się kolejne dziecko!  Ciężarna aktorka mogłaby zostać mamą kolejnego dziecka także na małym ekranie.


×
×