×

Piękna i zmysłowa Katarzyna Skrzynecka na premierze w Teatrze Kamienica. Jej metamorfoza robi wrażenie!

Katarzyna Skrzynecka zmieniła się nie do poznania. Gwiazda zrzuciła zbędne kilogramy. Teraz zdradza, jak jej się to udało!

Katarzyna Skrzynecka fanom seriali jest dobrze znana. Aktorka grała w takich produkcjach jak: Daleko od noszy, Na Wspólnej, Pensjonat pod Różą, Niania, Na krawędzi, Komisarz Alex, Na dobre i na złe, Lokatorzy. Lista jest imponująca. Obecnie możecie ją podziwiać w serialu W rytmie serca. I właśnie teraz widać, jak wiele pracy włożyła w nową sylwetkę!

Zobacz: Odchudzona, odmłodzona i z nową fryzurą. Katarzyna Skrzynecka właśnie rozpoczęła pracę na planie „Miłości na zakręcie”

Ekranowa Marianna z serialu w Polsacie pojawiła się na premierze w Teatrze Kamienica. Jest szczupła, a figurę idealnie podkreśla elegancka, obcisła sukienka. Szyku dodają klasyczne czarne szpilki, piękna fryzura i subtelny makijaż. Zobaczcie sami!

Po urodzeniu córeczki szybko wróciłam do szczupłej sylwetki, ale przez kolejnych sześć lat, niepostrzeżenie, tu wpadło pół kilo, tam półtora, po roku kolejne dwa i nagle uzbierało się prawie 20 dodatkowych kg – powiedziała aktorka na łamach najnowszego wydania magazynu Viva.

W końcu gwiazda poczuła, że miarka się przebrała. Postanowiła wziąć się za siebie.

Zobacz: Tomasz Dedek pierwszy raz tak szczerze o chorobie nowotworowej. Aktor z „M jak miłość” nadal walczy o zdrowie

Jedyny moment, żeby spróbować coś z tym zrobić, to wakacje. Trzy miesiące bez podróży ze spektaklami. Wiedziałam, że jeżeli nie zrobię tego wtedy, potem nie będzie już szans…

Kiedy z czyjegoś talerza cudownie pachniał mi befsztyk z grilla, czułam się jak ten pies bloodhound z wielkimi faflami, z których leci mu Niagara nad stołem. Tak mniej więcej wyglądałam, widząc stek albo dużą pieczoną rybę, która właśnie wjeżdża na stół – zaśmiała się w wywiadzie.

Skrzynecka zapewnia, że ma olbrzymie wsparcie w parterze. Jej ukochany Marcin jest trenerem personalnym. To właśnie dzięki jego pomocy aktorce udało się zbić na wadze.

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka w bardzo obcisłej mini na salonach. W takiej kreacji doskonale widać zmiany w jej sylwetce

Marcin żartuje, że kobieta nie tyje, kobieta zwiększa swoją użytkową powierzchnię erotyczną. I jak go nie kochać?

Może Cię zainteresować