Piękna i zmysłowa Katarzyna Skrzynecka na premierze w Teatrze Kamienica. Jej metamorfoza robi wrażenie!

Katarzyna Skrzynecka zmieniła się nie do poznania. Gwiazda zrzuciła zbędne kilogramy. Teraz zdradza, jak jej się to udało!
Piękna i zmysłowa Katarzyna Skrzynecka na premierze w Teatrze Kamienica. Jej metamorfoza robi wrażenie!

Katarzyna Skrzynecka fanom seriali jest dobrze znana. Aktorka grała w takich produkcjach jak: Daleko od noszy, Na Wspólnej, Pensjonat pod Różą, Niania, Na krawędzi, Komisarz Alex, Na dobre i na złe, Lokatorzy. Lista jest imponująca. Obecnie możecie ją podziwiać w serialu W rytmie serca. I właśnie teraz widać, jak wiele pracy włożyła w nową sylwetkę!

Zobacz: Odchudzona, odmłodzona i z nową fryzurą. Katarzyna Skrzynecka właśnie rozpoczęła pracę na planie „Miłości na zakręcie”

Ekranowa Marianna z serialu w Polsacie pojawiła się na premierze w Teatrze Kamienica. Jest szczupła, a figurę idealnie podkreśla elegancka, obcisła sukienka. Szyku dodają klasyczne czarne szpilki, piękna fryzura i subtelny makijaż. Zobaczcie sami!

Po urodzeniu córeczki szybko wróciłam do szczupłej sylwetki, ale przez kolejnych sześć lat, niepostrzeżenie, tu wpadło pół kilo, tam półtora, po roku kolejne dwa i nagle uzbierało się prawie 20 dodatkowych kg – powiedziała aktorka na łamach najnowszego wydania magazynu Viva.

W końcu gwiazda poczuła, że miarka się przebrała. Postanowiła wziąć się za siebie.

Zobacz: Tomasz Dedek pierwszy raz tak szczerze o chorobie nowotworowej. Aktor z „M jak miłość” nadal walczy o zdrowie

Jedyny moment, żeby spróbować coś z tym zrobić, to wakacje. Trzy miesiące bez podróży ze spektaklami. Wiedziałam, że jeżeli nie zrobię tego wtedy, potem nie będzie już szans…

Kiedy z czyjegoś talerza cudownie pachniał mi befsztyk z grilla, czułam się jak ten pies bloodhound z wielkimi faflami, z których leci mu Niagara nad stołem. Tak mniej więcej wyglądałam, widząc stek albo dużą pieczoną rybę, która właśnie wjeżdża na stół – zaśmiała się w wywiadzie.

Skrzynecka zapewnia, że ma olbrzymie wsparcie w parterze. Jej ukochany Marcin jest trenerem personalnym. To właśnie dzięki jego pomocy aktorce udało się zbić na wadze.

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka w bardzo obcisłej mini na salonach. W takiej kreacji doskonale widać zmiany w jej sylwetce

Marcin żartuje, że kobieta nie tyje, kobieta zwiększa swoją użytkową powierzchnię erotyczną. I jak go nie kochać?


×
×