Kontuzjowana Katarzyna Skrzynecka dołączyła do obsady hitowego serialu i zmieniła się w seksbombę! W czym ją zobaczymy?

Katarzyna Skrzynecka, czyli jurorka programu Twoja twarz brzmi znajomo, ma nową pracę. Aktorka dostała rolę piosenkarki w serialu W rytmie serca. I choć ma złamaną rękę, już stawiła się na planie, gdzie gra temperamentnego rudzielca.
Katarzyna Skrzynecka, serial

Katarzyna Skrzynecka mimo ostatniej kontuzji spełnia swoje zawodowe obowiązki. Gra w teatrze i przyjęła właśnie nową rolę w serialu. A co stało jej się w rękę? Aktorka ją złamała. Lecz humor jej dopisuje! Wpis aktorki na Instagramie dowodzi, że mimo tego nieszczęśliwego wypadku nie traci optymizmu:

W trasie teatralnej z Ekipą Teatru Capitol KIEDY KOTA NIE MA dziś zagramy w Lubinie i tylko jeden szczegół nie pasuje do obrazka. Oj, cholernie mi nie pasuje shit happens. Nie w takich tarapatach się grywało – napisała na Instagramie , wyjaśniając, że nie zamierza rezygnować z pracy mimo upału i bólu.

Aktorka, którą ostatnio dość rzadko można było podziwiać w serialach i filmach, dostała bardzo wyrazistą rolę w nowym sezonie W rytmie serca:

Marianna. Sławna, elegancka, autorytatywna i bezlitosna. I…rudowłosa ?￰ Coming soon. Charakteryzatorka Joanna Skiba & Marcin Rodak wyostrzyli wizerunek i dorudzili. LUBIĘ takie zadania postaciowe, choć bezlitosny upał na planie dziś nie ułatwia nam pracy – czytamy na profilu Kasi.

Na pewno zrobi wszystko, by postać ta jak najdłużej zagościła w serialu. Może jej postać skradnie nawet serce któregoś z bohaterów? Może wpadnie w oko przystojnemu chirurgowi Robertowi (Piotr Polk)? Ciekawe też, czy nowy look spodoba się fanom Katarzyny Skrzyneckiej. Sami zobaczcie!

Piąty sezon W rytmie serca zobaczymy już we wrześniu w Polsacie!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka miała groźny wypadek! Gwiazda doznała poważnego złamania! Pokazała zdjęcie w gipsie

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka przesadziła z wypełniaczami? Jej powiększone usta wprawiły w osłupienie cały internet!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!


×
×