Katarzyna Ucherska w „Na Wspólnej”. Nowa polonistka skradnie serce Przemka Smolnego!

W 2938. odcinku Na Wspólnej zadebiutuje znana z Dziewczyn ze Lwowa Katarzyna Ucherska! Aktorka zagra Dagmarę, nową polonistkę w szkole syna Smolnego (Eryk Cichowicz). Nauczycielka niechcący rozkocha w sobie Przemka!
Na Wspólnej, polonistka (Katarzyna Ucherska)

Katarzyna Ucherska w Dziewczynach ze Lwowa gra sympatyczną Olyię. Ale w Na Wspólnej wcieli się w zupełnie inną postać. Nowa polonistka w szkole Przemka Dagmara Świerczek okaże się pedagogiem z powołania. Zacznie prowadzić kółko teatralne. A na te zajęcia za karę trafi Przemek.

Zobacz: Śmierć w “Na Wspólnej”. Michał Brzozowski umrze podczas operacji i osieroci Ignasia?

Czemu młody Smolny będzie musiał chodzić na te dodatkowe i pozornie nieatrakcyjne dla młodzieńca zajęcia? To pomysł jego ojca, Krzysztofa (Łukasz Konopka). Miał on już dość wiecznego wagarowania i złych stopni syna. Dlatego, w ramach kary, kazał mu się zapisać na kółko teatralne. Przemek przyjął tę karę z ogromną rezerwą i zniechęceniem. Wiadomo, że na kółko teatralne chodzą same niedorajdy i szkolni looserzy. A on nie chce być postrzegany w ten sposób. Jednak wie doskonale że gdyby nie chodził na zajęcia teatralne, w trybie pilnym wyleci ze szkoły. Dlatego z ogromną niechęcią jednak pójdzie na zajęcia prowadzone przez Dagmarę.

Zobacz: Agnieszka z “Na Wspólnej” znów będzie pić! Ostatnio Darek wpędził ją w szpony nałogu. Co tym razem będzie powodem jej alkoholizmu?

A tam okaże się, że… młody Smolny ma prawdziwy talent! Na zajęciach nastolatki będą czytać fragmenty Romea i Julii Szekspira. Ku własnemu zdumieniu, Przemek znakomicie wcieli się w Romea, a jego interpretacja zachwyci Monikę (Karolina Oldyńska). To najładniejsza dziewczyna w szkole i każdy chłopak wodzi za nią oczami. A tymczasem nastolatka obsypie Przemka komplementami i dołączy do grona jej znajomych na portalu społecznościowym. Jednak uwagę Przemka zwróci na zajęciach nie tyle śliczna koleżanka, a urocza nauczycielka. Podkochiwać się w niej z resztą będzie nie tylko Smolny, ale i jego koledzy. Czy jednak zwykły uczeń ma jakieś szanse u Dagmary? Czy może dla własnego dobra powinien zakręcić się bardziej za Moniką?

Zobacz: Koniec wielkiej przyjaźni w “Na Wspólnej”. Elżbieta rzuci na Zuzę podłe oskarżenia!


×
×