Katarzyna Zielińska zmartwychwstanie w „Barwach szczęścia”? Marta Walawska wróciła na plan!

Katarzyna Zielińska, jej córeczka z Barw szczęścia i jej serialowa mama (Marzenia Trybała) na jednym zdjęciu. Czyżby aktorka po dwóch latach nieobecności na planie serialu wracała do niego po wakacjach? I czy to w ogóle możliwe, skoro Marta Walawska nie żyje?
Katarzyna Zielińska wróci do Barw szczęścia?

Katarzyna Zielińska odeszła z serialu Barwy szczęścia na własne życzenie. Poprosiła producentów o uśmiercenie jej postaci, więc Marta Walawska została zamordowana przez psychopatę (Marek Kossakowski), ostatnio jednak pojawiła się na planie Barw szczęścia! Dlaczego?

Ekipa świętowała nakręcenie 2000. odcinka serialu. Nie mogło więc zabraknąć i Zielińskiej, która w Barwach szczęścia spędziła cale lata, a serial dał jej ogromną popularność. Aktorka przyszła więc na filmową imprezę i najbardziej wzruszyła się spotkaniem ze swoją serialową córeczką, graną przez Gabrysię Ziębicką.

– Z serialem pożegnałam się 2 lata temu. Ale wspomnienia pozostały. A najwspanialsze jest to, że wczoraj spotkałam się z moją serialową córcią i mamą. Co za wieczór. Nie sposób było się nie wzruszyć. Gabrysię znam dłużej niż moich synków. Znam ją, wyobraźcie sobie, od dziesiątego dnia jej życia! Grałyśmy ze sobą przez 10 lat!!!! Pamiętam jak uczyła się chodzić, mówić, jak śpiewała mi pierwsze piosenki, jak szła do przedszkola, szkoły. Niesamowity czas. Wczoraj powróciły wspomnienia – napisała aktorka na swoim Instagramie.

Zielińska do Barw szczęścia na pewno nie wróci, ale od września będzie można oglądać w Polsacie nowy serial z jej udziałem Zawsze warto, gdzie aktorka zagra nieszczęśliwą w małżeństwie pracownicę banku. Aktorka spełnia się także jako producentka przedstawień teatralnych i oczywiście jako mama i żona. My kibicujemy jej z całego serca!

View this post on Instagram

Wczoraj przeżyłam bardzo emocjonalny wieczór. Dołączyłam do ekipy @barwyszczescia.official , którzy świętowali 2000 odcinek. Z serialem pożegnałam się 2 lata temu. Ale wspomnienia pozostały. A najwspanialsze jest to, że wczoraj spotkałam się z moją serialową córcią i mamą. Co za wieczór. Nie sposób było się nie wzruszyć. Gabrysię znam dłużej niż moich synków. Znam ją, wyobraźcie sobie, od dziesiątego dnia jej życia! Grałyśmy ze sobą przez 10 lat!!!! Pamiętam jak uczyła się chodzić, mówić, jak śpiewała mi pierwsze piosenki, jak szła do przedszkola, szkoły. Niesamowity czas. Wczoraj powróciły wspomnienia????????????#memories #daughter #mommy #workingmomma #mylife #summernight

A post shared by Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska) on

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Kasia i Łukasz wezmą rozwód? Górka zabroni Ksaweremu widywać się z siostrą?

Zobacz: Dramatyczny poród Julity z “Barw szczęścia”. Dziecko Sałatków będzie ciężko chore?

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Franek trafi do więzienia? Odpowie za spowodowanie wypadku podczas szkolnej wycieczki


×
×