Katerina Kowalczuk w „Dance dance dance”? Jacek Kurski marzy o tym, by ściągnąć do nas gwiazdę „Zniewolonej”

Czy piękna Katerina Kowalczuk, gwiazda hitowego serialu Zniewolona zdecyduje się na nowy krok w karierze? Ponoć rosyjska gwiazda dostała propozycję udziału w najnowszej edycji programu TVP1 Dance, Dance, Dance
Katerina Kowalczuk w "Dance dance dance"? Jacek Kurski marzy o tym, by ściągnąć do nas gwiazdę "Zniewolonej"

Udział w nowym tanecznym wyzwaniu byłby dla pięknej, wiotkiej i wysportowanej Kateriny Kowalczuk nie lada wyzwaniem. Nie tylko z powodu morderczych codziennych treningów do programu. Gwiazda musiałaby się na jakiś czas przenieść się do Polski i zostawić mieszkającego w Moskwie ukochanego Michaiła Szapowałowa. Oboje są parą już od czasu szkoły średniej.

Zobacz: Gwiazdy “Zniewolonej” zaręczyły się w Polsce! Katerina Kowalczuk i Michaił Szapowałow szykują się do ślubu

Katerina Kowalczuk w Dance dance dance?

Michaił przyjechał do Warszawy, gdy Katerina przyjechała do stolicy promować serial Zniewolona. Zagrała w nim córkę chłopa pańszczyźnianego Stiepana, zesłanego przez Czerwińskich na Syberię po tym, jak pobił swojego pana. Jednak dziewczynka została wzięta do dworu i wychowana na szlachciankę. Po wielu perypetiach zostaje żoną zamożnego ziemianina Andrieja Żagana, któremu udało się wykupić z pańszczyzny. Serial okazał się największym telewizyjnym hitem wakacji 2019.

Szapowałow mimo całej miłości, jaką darzy narzeczoną raczej jednak nie mógłby sobie pozwolić na to, by towarzyszyć gwieździe przez kilka tygodni, gdy ona będzie dzieżko pracować nad kolejnymi układami tanecznymi do Dance, Dance, Dance. Michaił w tym czasie zapewne by się nudził, bo raczej nie zdecydowałby się na stworzenie duetu z piękną rosyjską gwiazdą.

Zobacz: Aleksiej Jarowenko skradł serca Polek. Poznajcie bliżej największego przystojniaka z serialu “Zniewolona”

View this post on Instagram

Living a dream. I fly to Los Angeles and read a new script. I have bunch of meetings in the city of Angels and a lot of magic on my way. What's the secret? Easy! I'll tell you again and again- you need to know exactly what you want. And feel LOVE 24/7. And of course, be GRATEFUL for everything, always. You will never have this life again. Make a dream one. I love you all, dears ❤️ ________________________________________ Жить жизнь мечты. Я лечу в Лос Анджелес и читаю новый сценарий. У меня будет много встреч в городе ангелов и много магии на моем пути. Каков секрет? Не устану повторять – вам нужно знать абсолютно точно и конкретно, чего вы хотите. И Любить 24/7. И, конечно же, быть благодарным всегда и за всё. Вы никогда не будете жить эту жизнь снова. Так сделайте её лучшей. Я Люблю вас всех, дорогие ❤️

A post shared by Katerina Kovalchyk (@katerinakovalchyk) on

 

Z kim zatem Katia mogłaby zatańczyć w polskim programie? Na myśl przychodzi Aleksiej Jarowenko, który grał w Zniewolonej pierwszego narzeczonego Kitty, Aleksieja Korsacza. Białoruski aktor występuje obecnie w ukraińskiej wersji Tańca z gwiazdami. Po takim treningu byłby świetnie przygotowany do tego, by partnerować pięknej Katarinie, którą prywatnie bardzo lubi.

Takie rozwiązanie byłoby optymalne zarówno dla chłopaka Kateriny, jak i żony Aleksieja. Na jego palcu bowiem podczas wizyty w Warszawie błyszczała obrączka. Pytanie jedynie, czy aktorzy znajdą czas, by wziąć dział w polskim, bardzo czasochłonnym i wymagającym świetnej kondycji show? Z tym może być różnie. Tym bardziej, że serialowa Katia marzy o karierze w USA i właśnie tam kieruje swoje kolejne kroki.

Zobacz: „Zniewolona” bez Kateriny Kowalczuk? Kto wcieli się w rolę pięknej Katii w 3 sezonie serialu?


×
×