Katerina Kowalczuk zdradziła kulisy pracy na planie serialu „Zniewolona”. Takie warunki ciężko sobie wyobrazić

Pogrzebanie żywcem, ciężkie krynoliny i wymagające skrajnych emocji sceny. To wszystko przeżyli aktorzy Zniewolonej. O tym, co działo się na planie serialu, dowiedzieliśmy się dopiero niedawno. Trudno w to uwierzyć.
Katerina Kowalczuk zdradziła przerażające kulisy pracy na planie serialu "Zniewolona". Takie warunki ciężko sobie wyobrazić

Zniewolona to serial, który oglądają codziennie prawie 3 miliony Polaków. Ukraińska produkcja kostiumowa, opowiadająca o pięknej niewolnicy Katierinie Wierbickiej (Katerina Kowalczuk) to hit i fenomen tych wakacji. Grająca Katerinę Katerina Kowalczuk odwiedziła z resztą Polskę i pojawiła się na jesiennej prezentacji ramówkowej TVP.

Zobacz: Katerina Kowalczuk ze „Zniewolonej” pokazała niedrogą kreację na ramówkę TVP! Polskie gwiazdy będą miały poważną konkurencję

Serial cieszy się takim zainteresowaniem widzów, że jego plan odwiedziła ekipa programu Alarm i zapytała aktorów m.in. o najbardziej traumatyczne i ciężkie sceny, jakie mieli do zagrania w Zniewolonej. Kateria Kowalczuk przyznała, że ogromnym stresem było dla niej odgrywanie sceny, w której zakopywano ją żywcem w prawdziwym grobie. Nie mogła wtedy oddychać, bo na jej piękną, delikatną twarz leciały prawdziwe grudki ziemi.

To jest to uczucie kiedy rozumiesz, że zakrywa cię ziemia, nie możesz oddychać, bo jak wciągniesz powietrze nosem czy ustami, to wpadnie ziemia… – wyznała Katerina Kowalczuk.

Zniewolona. Katerina Kowalczuk została zakopana żywcem na planie serialu

Zniewolona. Katerina Kowalczuk została zakopana żywcem na planie serialu

Ta scena była też ogromnym przeżyciem dla Kseni Miszyny, która choć w serialu zagrała okrutną Lidię, prywatnie bardzo lubi Kowalczuk.

Zobacz: Finał “Zniewolonej” to zapowiedź kolejnego sezonu? Fani wierzą, że powstanie kolejna część serialu

Ona naprawdę leżała w prawdziwej mogile i naprawdę ją zakopywaliśmy – zapewniała w programie wstrząśnięta Miszina.

Mimo to dla aktorki udział w tym serialu był ogromnym przeżyciem, nie tylko ze względu na tak dramatyczne sceny, ale i piękne kostiumy, w których panie pojawiają się w każdej scenie filmu. Jak się okazuje, ich noszenie nie należy do najłatwiejszych. Serialowe kreacje są wyposażone w wąskie gorsety, i do tego jeszcze ważą aż do 12 kilogramów!

W reportażu z planu serialu pojawi się też Michaił Gawriłow, który ujawni, że grając Grigorija Czerwińskiego męczy się dręcząc tytułową bohaterkę.

Było mi trudno kiedy widziałem Katię na granicy załamania emocjonalnego, a ja muszę ją jeszcze mocniej niszczyć i fizycznie i emocjonalnie – zapewnił gwiazdor serialu Zniewolona.

Zobacz: Znamy datę premiery finałowego odcinka serialu “Zniewolona”2. Wiemy też, jak potoczą się losy Kateriny. UWAGA SPOILER!


×
×