M jak miłość: Odmieniona Katia wróci do Warszawy. Co za metamorfoza!

Joanna Jarmołowicz miała drobną przerwę w pracy na planie M jak miłość, ale teraz wróciła i to kompletnie odmieniona! Jej bohaterka przejdzie kompletną metamorfozę jeszcze przed porodem. Zobaczcie tylko to zdjęcie! 
M jak miłość: Odmieniona Katia wróci do Warszawy. Co za metamorfoza!

Metamorfoza Katii z „M jak miłość”

Joanna Jarmołowicz urodziła pod koniec września ale najwyraźniej nie zrobiła sobie długiego urlopu macierzyńskiego. Aktorka już wróciła na plan serialu i trzeba przyznać, że wygląda oszałamiająco! Katia w nowej fryzurze na pewno spodoba się Łukaszowi (Jakub Józefowicz), który zrozumiał, jak bardzo ją kocha. Przypominamy, że gdy tylko chłopak dowiedział się, że Gruzinka jest z nim w ciąży, był gotów zapłacić za aborcję! Dopiero gdy Katia przepadła nie dając żadnego znaku cwaniaczkowi, ten zaczął się o nią martwić.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1479) Iza odejdzie od Marcina? Nie daruje mu życia w kłamstwie

W M jak miłość Otar był tak wściekły na Wojciechowskiego, że zwyczajnie chciał go wpuścić w maliny. Powiedział Łukaszowi, że ciężarna Katia wróciła do Gruzji. To jednak nieprawda. Dziewczyna jest w Łodzi… Syn Marty (Dominika Ostałowska) pojechał na miejsce, by odnaleźć ukochaną. Nie znalazł jej więc do Warszawy wróci rozczarowany. Tu potrzebna będzie właśnie interwencja jego matki, która wymusi na Otarze, by podał prawdziwe miejsce pobytu jego ciężarnej córki. Wszystko wskazuje na to, że Katia w końcu wróci do chłopaka, z którym straciła dziewictwo i zaszła w ciążę… Dowodem są nowe zdjęcia z planu serialu.

Wrażenie robi nie tyle sam fakt powrotu Katii, ale jej metamorfoza. Katia się przefarbowała i obcięła grzywkę! Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

Sprawdź: Do obsady „M jak miłość” dołączyła nowa gwiazda. To mama prowadzącej „Dzień Dobry TVN”!

Myślicie, że Łukasz zrozumiał, jak wiele mógł stracić i odnajdzie się w roli ojca? Oby! Inaczej Katia zostanie samotną matką, a ta sytuacja może ją przerosnąć…


×
×