Paweł Deląg w polskiej wersji serialu „Zniewolona”! Zniknie z „M jak miłość” i „Przyjaciółek”?

Czy polsko-ukraiński serial z udziałem Pawła Deląga Kawa z kardamonem stanie się hitem jak Zniewolona?
M jak miłość, Michał (Paweł Deląg)

Historia jest dość podobna: to opowieść o szlachcicu, który zakochuje się w ukraińskiej sierocie. To oczywiście serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w XIX wieku. Bohater grany przez Pawła Deląga jest żonaty, ale zakochuje się w pięknej ukraińskiej sierocie Annie (w tej roli Ołena Ławreniuk).

Zobacz: M jak miłość (odc. 1477) Michał zrobi z Asi bohaterkę powieści erotycznej? Co na to Chodakowska?

Większość zdjęć do tej produkcji jest kręcona we Lwowie, a premiera serialu odbędzie się już w następnym roku. Historia swym rozmachem przypomina słynne Przeminęło z wiatrem. Bo serial Kawa z kardamonem to także ekranizacja popularnej powieści Melodia kawy w tonacji kardamonu autorstwa Natalii Hurynickiej.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1477) Nowa kobieta w życiu Marcina. Iza z zazdrości odwoła ślub?!

– U nas na pewno nie ma takiego ukraińsko-polskiego projektu, w którym będzie grała ukraińska aktorka i polski aktor. A jest to tak ważne dla współpracy naszych krajów. Gram postać, która rozumie, że być może spotkała największą miłość swojego życia. Być może coś utracił albo nie doznał jakiegoś uczucia, albo nie przeżył czegoś najważniejszego i dopiero teraz ma na to szansę. Dla mnie to rola, którą można sobie wymarzyć – mówił Paweł Deląg podczas niedawnej prezentacji serialu.

Przyjaciółki odcinek 166, Wiktor (Paweł Deląg)

Przyjaciółki odcinek 166, Wiktor (Paweł Deląg)

Deląg ma zatem dużo pracy, co oznacza też bardzo prawdopodobne jego znikniecie z seriali M jak miłość oraz Przyjaciółki, gdzie gra, jak by nie było, drugoplanowe role.

Sprawdź: Przyjaciółki (odc. 170) Patrycja Kochan odnajdzie ojca Klary? Zaskakujący finał sezonu!


×
×