Znamy datę wielkich premier: „M jak miłość”, „Barw szczęścia” oraz „Na dobre i na złe”. Na widzów czeka prawdziwa niespodzianka!

Jesteś fanem seriali? Wakacje to dla Ciebie trudny czas ze względu na brak premierowych odcinków? Sprawdź, kiedy skończy się Twój koszmar! Wielkie odliczanie do premiery nowych odcinków M jak miłość, Barw szczęścia oraz Na dobre i na złe.
Seriale

Seriale TVP2 to czołówka polskich produkcji. To właśnie M jak miłość, Barwy szczęścia i Na dobre i na złe gromadzą przed telewizorami najwięcej widzów. Miliony Polaków śledzi losy ekranowych bohaterów, ale teraz trzeba czekać na nowe odcinki. Jak długo jeszcze?

M jak miłość

Serial M jak miłość trafi po wakacjach na antenę już w poniedziałek 2 września o godzinie 20:50. Produkcja – jak zwykle – będzie emitowana w każdy poniedziałek i wtorek o stałej porze.

View this post on Instagram

Niech im się wiedzie! ❤️

A post shared by M jak miłość (@mjakmilosc.official) on

Na dobre i na złe

Premiera przewidziana jest na środę 4 września o godzinie 20:50. Tu także bez zmian – żeby oglądać lekarzy z Leśnej Góry będzie trzeba zasiąść przed telewizorem w każdą środę o tej samej porze.

Barwy szczęścia

I tu niespodzianka dla widzów! Producenci postanowili zrobić fanom niespodziankę i ruszą z emisją nowych odcinków jeszcze w wakacje! Premierowy odcinek nowego sezonu Barw szczęścia ma trafić na antenę telewizyjnej Dwójki już w poniedziałek 19 sierpnia o godzinie 20:10. Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

Ufff… Chociaż na to nie trzeba będzie długo czekać. A jeśli jesteście serialowymi pożeraczami to z pewnością wiecie, że Na Wspólnej nie ma wakacyjnej przerwy. Można oglądać codziennie – nawet w wakacje!

Zobacz: Basia zamieszka z Pawłem? W „M jak miłość” Ala na zawsze zniknie z życia nastoletniej córki

Zobacz: Śmierć w “Barwach szczęścia”! Franek nie wybudzi się ze śpiączki farmakologicznej?

Zobacz: Zmiany w obsadzie “Na dobre i na złe”! Wiemy, kogo zagra Marcin Przybylski w nowych odcinkach serialu!


×
×