Kłamstwa Artura doprowadzą go do Izy? W „M jak miłość” po wakacjach Kamil pomoże psychopacie dopaść byłą żonę

W M jak miłość znów będzie się działo! Producenci zadbali o to, żebyśmy jesienią nie nudzili się przed telewizorami! Plan Artura (Tomasz Ciachorowski) jest bardzo przebiegły! 
M jak miłość - Kamil i Artur

Po wakacjach w M jak miłość Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) znów będą prześladowani przez Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski). Jednak szaleniec nie będzie działał sam. W ogarnięciu spraw po jego ucieczce z pogrzebu wuja ( Roch Siemianowski) pomoże mu nie tylko opętana przez niego pani psycholog (Ewelina Gnysińska), ale i własny kuzyn – Kamil Gryc (Marcin Bosak). By odwdzięczyć się kuzynowi, wyprowadzi pieniądze , które zostawił Józef Skalski na konto w cypryjskim banku!

Zobacz: Filip Bobek przypadkiem zdradził tajemnicę „M jak miłość”. Mikołaj Roznerski ma poważne powody do zmartwień

Artur będzie udawał, że pojechał gdzieś daleko do ameryki Południowej – taką wieść każe rozpłaszczać ciotce. Tymczasem nie ustanie w próbach odbicia Izy. W tym celu zabunkrował się w Warszawie. O jego zamiarach wie tylko dwójka ludzi. Daria – zakochana w Skalskim psychiatra, która zaprosi go za to do swojego domu, oraz jego kuzyn Kamil.

Skalski wmówi Darii, że razem wyjadą do Stanów, ze jest w niej zakochany i dla niej się zmieni! To wierutne bzdury, ale lekarka rozpłynie się, gdy usłyszy z ust ukochanego:

Wszyscy mnie skreślili, tylko ty jedna nie. Dzięki tobie zrozumiałem swoje błędy… I dla ciebie chcę być zupełnie innym człowiekiem! Tylko dla ciebie... – będzie jej namiętnie szeptał Skalski, doskonale radzący sobie z naiwnymi kobietami.

Zobacz: Rewolucja w jesiennej ramówce Telewizji Polskiej. Dni emisji niektórych seriali kompletnie Was zaskoczą

Także Gryc przyłoży swej ręki, by pomóc szalonemu kuzynowi. Prawnik – wbrew sobie – załatwi mu stały dostęp do gotówki.

– Wszystkie aktywa wujka Józefa, które udało mi się spieniężyć, przelałem już na konto na Cyprze. Możesz je podjąć w każdej chwili.(…) Byłem ci winien przysługę i na tym koniec! –powie Arturowi.
– Byłeś mi winien, fakt. Nie, żebym ci wypominał, ale uratowałem twoją prawniczą dupę, kuzynku...- usłyszy od psychopaty Skalskiego.

Ciekawe, czy Kamil, który niedawno przeszedł poważną operację mózgu, poniesie jakaś karę za chyba nie do końca legalny transfer gotówki dla mężczyzny, którego poszukuje policja? Co zrobi, gdy o tym, że pomógł ściganemu, dowiedzą się jego znajomi, na czele z Magdą Marszałek (Anna Mucha)? O wszystkim przekonamy się już jesienią w M jak miłość.

Zobacz: Dominika Ostałowska przeszła poważną metamorfozę! Teraz może być z siebie dumna!


×
×