Czesia z „Klanu” pokazuje ciało na Instagramie: „Okazało się, że w górach lubię być naga”

Anna Powierza, czyli dla wielu z Was Czesia z Klanu w bardzo odważny sposób pokazuje swoje ciało na Instagramie. Koniecznie zobaczcie jej najnowsze zdjęcie, na którym jest całkiem naga!
Czesia z "Klanu" pokazuje ciało na Instagramie: "Okazało się, że w górach lubię być naga"

Anna Powierza słynie z tego, że często pokazuje swój duży biust. I nawet jeśli nie robi tego celowo, to męska część publiki przed szklanymi ekranami jest dosłownie zachwycona. Ale to była dopiero rozgrzewka.

Zobacz: Klan (odc. 3551) Nagła śmierć i ogromne cierpienie Oli Lubicz. Fani serialu już knują teorie spiskowe

Teraz aktorka z serialu Klan pokazała się całkiem nago! Wszystko przez to, że jadąc na morsowanie w góry zapomniała stroju kąpielowego. Oto, co napisała na swoim profilu:

Człowiek poznaje się całe życie.
Ja siebie też. Nie dość, że poznałam.
To zszokowałam wręcz.
Totalnie zaskoczyłam.
Okazało się, że w górach lubię być naga.
Pod pretekstem kąpieli w lodowatym jeziorze, lubię się rozbierać.
Boso, powoli wchodzić do wody.
Stać nago, czuć wiatr zimno wodę promienie słońca całą sobą, całym ciałem.
Do wczoraj o tym nie wiedziałam.
Aż tu nagle – strzał endorfin, radość, szczęście, miłość i jedność z całym wszechświatem, spokój w duszy i w głowie, bo wszystkie problemy nagle zniknęły.
Byłam kompletna i na swoim miejscu. Niczego się nie wstydziłam i niczego mi nie brakowało.
Pomyśleć, że tyle doznań tylko dlatego, że zapomniałam kostiumu.
Aha. Jeszcze jedno.
Rozpoczęty sezon na morsowanie.

Czytaj: Bieda w „Klanie”. To jedyny serial, na planie którego panują tak koszmarne warunki!

Kto by pomyślał, że gwiazda Klanu będzie miała taką frajdę z wchodzenia do zimnej wody bez ubrań? Gratulujemy odwagi, a Wam przedstawiamy zdjęcie, które narobiło w sieci niezłego zamieszania!

View this post on Instagram

Człowiek poznaje się całe życie. Ja siebie też. Nie dość, że poznałam. To zszokowałam wręcz. Totalnie zaskoczyłam. Okazało się, że w górach lubię być naga. Pod pretekstem kąpieli w lodowatym jeziorze, lubię się rozbierać. Boso, powoli wchodzić do wody. Stać nago, czuć wiatr zimno wodę promienie słońca całą sobą, całym ciałem. Do wczoraj o tym nie wiedziałam. Aż tu nagle – strzał endorfin, radość, szczęście, miłość i jedność z całym wszechświatem, spokój w duszy i w głowie, bo wszystkie problemy nagle zniknęły. Byłam kompletna i na swoim miejscu. Niczego się nie wstydziłam i niczego mi nie brakowało. Pomyśleć, że tyle doznań tylko dlatego, że zapomniałam kostiumu. Aha. Jeszcze jedno. Rozpoczęty sezon na morsowanie. #mors #morsowanie #whm #tylko #ja #jezioro #góry #bieszczady #bieszczadysąpiękne #bieszczadymountains #góra #jeziorko #kąpiel #nago #natura #cisza #morse #ice #polskajestpiękna #polskakobieta #polskadziewczyna #polishgirl #polishwoman #girl #dziewczyna #kobieta #polska #sobota #jesien #jesien2019

A post shared by Anna Powierza (@aniapowierza) on


×
×