Klan (odc. 3551): Nagła śmierć i ogromne cierpienie Oli Lubicz. Fani serialu już knują teorie spiskowe

Już w listopadowych odcinkach Klanu jednej najważniejszych bohaterek przydarzy się ogromne nieszczęście! Co spotka Olę Lubicz (Kaja Paschalska)?
Klan (odc. 3551): Nagła śmierć i ogromne cierpienie Oli Lubicz. Fani serialu już knują teorie spiskowe

W 3551 odcinku Klanu (emisja we wtorek 12 listopada 2019 w TVP1) do Oli Lubicz dotrze wieść, że jej mąż Rafał (Marcin Kwaśny) umarł w Turcji, gdzie pojechał razem ze szwagrem w celach turystycznych. Niestety, męża Oli aresztowano na lotnisku. A teraz okaże się, że tam umarł, podczas transportu z więzienia do szpitala. Czy to oznacza, że Woźniacki na coś zachorował? Albo był torturowany? Tak czy siak, jego nagłe odejście to szok dla całej rodziny Lubiczów.

Zobacz: Bieda w „Klanie”. To jedyny serial, na planie którego panują tak koszmarne warunki!

– Staram się nie przyjmować do wiadomości, że on nie żyje… dopóki nie będzie oficjalnego potwierdzenia – powie Agnieszka (Paulina Holtz), siostra Oli, mężowi.

– Mieli się do nas odezwać z ambasady polskiej w Turcji i cisza – żachnie jej mąż Janusz (Michał Lesień). Czy faktycznie Woźniacki nie żyje?

Klan, Ola Lubicz (Kaja Paschalska), Rafał (Marcin Kwaśny)

Klan, Ola Lubicz (Kaja Paschalska), Rafał (Marcin Kwaśny)

Tymczasem wieść, że Ola zostanie wdową już teraz wzbudziła ogromne emocje wśród fanów serialu TVP1. Internauci natychmiast zaczęli snuć teorie spiskowe. Między innymi wiele osób zwróciło uwagę na to, że to kolejny związek Oli zakończony tak ogromnym nieszczęściem. Inni zaś upatrywali w śmierci Rafała zemstę scenarzystów za to, że Marcin Kwaśny przeszedł do Barw szczęścia, gdzie ma obecnie bardzo dużą rolę. Inni fani zastanawiali się, jak szybko Ola znajdzie pocieszenie w ramionach adorującego ją Górzyńskiego (Maciej Makowski).

Sprawdź: Dramat Oli Lubicz z „Klanu”. Młoda mężatka już nigdy nie zobaczy ukochanego?! Wiemy, co stało się z Rafałem

Najciekawiej jednak zaczęły się przedstawiać teorie o tym, że Rafał wcale nie umarł w Turcji, tylko to sprytny wybieg producentów Klanu

– Przygody Rafała w Turcji to idealna okazja, żeby w Klanie zrobić crossa z jakąś turecką telenowelą – napisał jeden z członków grupy facebookowej dla fanów „Klanu”.

Kto wie, może faktycznie Marcina Kwaśnego scalającego obie produkcje zobaczymy w serialu łączącym Klan z bliżej niezidentyfikowanym tureckim serialem czyli tzw. crossoverem. Wszak władze TVP znane są z tego, że bardzo doceniają tamtejsze produkcje, mające nad Wisłą wielu wielbicieli.

Zobacz: Klan (odc. 3542): Kasia Lubicz straci głowę dla pasierba? Początek ich znajomości nie będzie miły, za to potem…

 


×
×