Klan (odc. 3542): Kasia Lubicz straci głowę dla pasierba? Początek ich znajomości nie będzie miły, za to potem…

Choć Kasia Lubicz (Julia Królikowska) z Klanu wydaje się szczęśliwa z dużo starszym od niej Ksawerym (Andrzej Olejnik) to jednak niebawem w oko wpadnie jej rówieśnik… syn jej kochanka, Kacper (Wacław Warchoł).
Kasia Lubicz straci głowę dla pasierba? Początek ich znajomości nie będzie miły, za to potem...

Już w 3542 odcinku Klanu (emisja we wtorek 12 listopad 2019 w TVP2) Kasia pozna Kacpra, ale młodzi od razu zaczną ze sobą drzeć koty. Dlaczego? Bo Kacper uzna, że Kasia jest z jego ojcem wyłącznie dla pieniędzy. Skwaszona Lubiczówna przyzna się do wszystkiego mamie, Grażynce (Małgorzata Ostrowska-Królikowska).

Zobacz: Dramat Oli Lubicz z „Klanu”. Młoda mężatka już nigdy nie zobaczy ukochanego?! Wiemy, co stało się z Rafałem

Ta najpierw będzie myślała, że córka ma jakieś kłopoty w związku z Ksawerym, ale córka szybko wytłumaczy, że syn jej narzeczonego prześladuje ją w Internecie. Wypisuje tam niepochlebne komentarze na jen temat sugerując, że jest z Ksawerym tylko dla jego pieniędzy. I że starszego pana po prostu bardzo kręcą młode, niedoświadczone dziewczyny właśnie takie jak Kasia.

To przecież jakaś bzdura – Kasia oceni z matką sytuację .

Dziewczyna postanowi spotkać się z krytycznym wobec niej Kacprem. Gdy tylko Lubiczówna wyjaśni swemu niedoszłemu pasierbowi że nie ma zamiaru przejmować się majątkiem jego ojca, młodzi zaczną rozmawiać na inne tematy. Okaże się, że się naprawdę dobrze się rozumieją.

Zobacz: Kaja Paschalska wreszcie pokazała chłopaka! To megagwiazda rapu! Większa niż Taco Hemingway!

Czyżby przystojny Kacper odbił ojcu dziewczynę? To możliwe, bo Kacpra gra młody przystojniak, znany świetnie widzom i wielbicielom serialu Brzydula, gdzie wcielał się w brata tytułowej bohaterki (Julia Kamińska). Co ciekawe, Wacław Warchoł jest aktorem tylko od czasu do czasu. Normalnie młody aktor zajmuje się na studiowaniem scenariopisarstwa w Łodzi. Być może junior odbije Kasię zapatrzonemu w niej seniorowi. Przecież taka właśnie bywa kolejność uczuć. Najpierw młode dziewczęta są zafascynowane starszymi partnerami, potem zazwyczaj wybierają rówieśników. Czy tak będzie i w tym przypadku?

Zobacz: Jacek Borkowski znalazł miłość w „Klanie”? W mediach huczy o nowej partnerce aktora


×
×