Karolina Gruszka w nowym, kryminalnym serialu TVN. Premiera już wiosną! Poznaj szczegóły produkcji

Karolina Gruszka wystąpi jeszcze w jednym serialu, oprócz realizowanego dla TVP Domu pod Dwoma Orłami. Gra też główną rolę w produkcji realizowanej dla TVN – w thrillerze Kod genetyczny.
Karolina Gruszka w nowym, kryminalnym serialu TVN. Premiera już wiosną! Poznaj szczegóły produkcji

Obok Gruszki w nowym serialu TVN zagrają także: Adam Woronowicz i Maciej Musiałowski. Premiera ośmioodcinkowej produkcji odbędzie się wiosną 2020 roku.

Zobacz: Aktor z serialu „Zniewolona” przed laty grał w polskiej produkcji. Rozpoznajecie?

Głównym bohaterem (w tę rolę wciela się właśnie Woronowicz, znany doskonale fanom innego thrillera TVN – Diagnozy) jest Tomasz Skowroński wybitny genetyk z Instytutu Badań Kryminalistycznych obsesyjnie szukający prawdy. Po śmierci żony związał się z tajemniczą Izą Berger (Karolina Gruszka).

Jednak to nie kobieta, a praca pochłania go całkowicie. A relacja z dorastającym synem Piotrem (znany z Drugiej szansy Maciej Musiałowski) jest pełna napięcia. Chłopak nie pogodził się ze śmiercią matki i nie akceptuje nieobecnego, zasadniczego ojca. Konflikt eskaluje, kiedy Piotr wdaje się w zakazany romans z partnerką ojca – informuje portal biuro prasowe TVN Discovery Polska. Zakazany trójkąt miłosny staje się źródłem konfliktu.

Sprawdź: Dom pod dwoma orłami. Powstaje nowy historyczny serial z plejadą polskich gwiazd. Znamy szczegóły!

Główną scenarzystką serialu jest Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, a poszczególne odcinki scenariuszy napisały Ewa Popiołek i Monika Trzósło. Muzykę komponuje Antoni Komasa-Łazarkiewicz, a reżyserem całości jest Adrian Panek.

W serialu „Kod genetyczny” opowiadamy o świecie męskich, rzadko wyrażanych emocji. To historia burzliwej relacji ojca i syna. W centrum wydarzeń pojawi się fascynująca kobieta, która wyzwoli w tych bohaterach ukryte pragnienia. Szokujący układ między nimi buduje dramaturgię historii, którą widz będzie powoli odkrywał w retrospekcjach – mówi Adrianna Przetacka, jedna z producentek serialu cytowana przez portal wirtualnemedia.pl.

Zobacz: Gwiazdy seriali też zmagają się z depresją. Pracując przed kamerą nauczyli się ukrywać prawdziwe emocje

Warto jednak podkreślić, że to pierwsza produkcja TVN , w której bierze udział Karolina Gruszka. Aktorka ostatnio wolała grać w filmie i teatrze, ale teraz wraca do seriali. A to właśnie dzięki nim zasłynęła, grając m. w słynnej Bożej podszewce.

Zdjęcia do ośmioodcinkowej produkcji rozpoczęły się w listopadzie i realizowane są Warszawie. Już niedługo na szklanym ekranie zobaczymy efekty!


×
×