Kolejna gwiazda „M jak miłość” przechodzi do konkurencyjnej stacji! Co będzie z lubianą bohaterką serialu o Mostowiakach?

19-letnia Monika Mielnicka, która od roku gra ukochaną Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała) Lilkę może niebawem zniknąć z serialu M jak miłość. Wszystko dlatego, że młoda gwiazdka zaczęła grać w konkurencyjnym serialu, czyli Na Wspólnej.
Kolejna gwiazda "M jak miłość" przechodzi do konkurencyjnej stacji! Co będzie z lubianą bohaterką serialu o Mostowiakach?

Monika Mielnicka ma za sobą debiut w Powidokach Wajdy, ale to rola Lilki w M jak miłość dała jej ogromną rozpoznawalność. Jednak niebawem aktorka może zniknąć z serialu, bo już rozpoczęła pracę w serialu Na Wspólnej. Kogo tam zagra? Wcieli się w rolę Poli, uczennicy ze szkoły Danki Zimińskiej (Lucyna Malec). Po raz pierwszy na ekranie pojawi się w 2959. odcinku Na Wspólnej, który zobaczymy w TVN już w październiku.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1458) Adam Werner zaadoptuje dziecko Katii i Łukasza?

Monika Mielnicka zrezygnuje z roli w M jak miłość?

Co to oznacza dla M jak miłość? Jeszcze nie wiadomo. Jeśli produkcja zgodziła się na udział aktorki w konkurencyjnej stacji, nie będzie miała problemów. Tak jak Arkadiusz Smoleński, który w Na Wspólnej zagrał policjanta. Czasem jednak zezwolenia od produkcji nie ma i aktor musi odejść z serialu. Jeśli tak właśnie będzie w tym przypadku, serialowy Mateusz będzie się musiał pożegnać ze swoją ukochana, dla której został w Polsce, podczas gdy rodzice mieszkają w Australii.

Zobacz: M jak miłość. Kamil uwodzi Magdę! Chodakowska zostawi Andreja dla przyjaciela sprzed lat?

M jak miłość - Lilka Banach

M jak miłość – Lilka Banach

Na razie młoda para będzie przezywała jednak upojne chwile. Młodzi postanowią iść ze sobą do łóżka. Zarówno dla Lilki, jak i dla Mateusza będzie t pierwszy raz. W 1461. odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 14.10.2019) uda im się wykorzystać nieobecność pani Banachowej (Dorota Chotecka -Pazura) i umówią się na pierwszy w życiu seks.

Mateusz z tej okazji przyniesie nawet butelkę wina. Niestety, w upojnych chwilach nastolatków przeszkodzi pijany Banach (January Brunov), który zacznie się dobijać do domu i prawie zniweczy namiętne chwile nastolatków. Na szczęście po kilku godzinach Banachowi znudzi się dobijanie do domu i młodzi będą mogli na spokojnie poznawać tajniki seksu.

Zobacz: Tomasz Ciachorowski umrze w “M jak miłość”! I to wcale nie Marcin Chodakowski zabije psychola [UWAGA SPOILER]


×
×