Kolejna gwiazda odchodzi z „M jak miłość”? To będzie najszybszy rozwód w historii kultowego serialu!

Po szybkim ślubie będzie równie ekspresowe rozstanie Uli ( Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński)? To możliwe! Aktor właśnie dostał nową rolę w konkurencyjnym serialu Na Wspólnej.
Kolejna gwiazda odchodzi z M jak miłość

Arkadiusza Smoleńskiego zobaczymy już w 2901. odcinku serialu Na Wspólnej. Tam nie zagra drania i byłego przestępcy jak w M jak miłość, a policjanta. Będzie badał sprawę śmierci starszego Maćkowiaka (Zbigniew Adamkiewicz) i oznajmi, że musi przesłuchać wszystkie osoby obecna na sali operacyjnej podczas feralnego zabiegu. Jednak doktor Ostrowski ( Marek Kalita) zlekceważy policjanta twierdząc, że nie ma czasu na pogaduszki.

Niedawno Arkadiusza Smoleńskiego widzieliśmy także w epizodycznej roli przyjaciela Radwana (Mateusz Damięcki) w serialu Na dobre i na złe. Czyży to oznaczało, że aktor powoli żegna się z M jak miłość? To bardzo prawdopodobne.

W nowych, powakacyjnych odcinkach serialu zobaczymy przecież, że jego dopiero co poślubiona żona Ula (Iga Krefft) mimo zapewniania Bartka o swojej dozgonnej miłości będzie całowała się z innym. Kim? Oczywiście policjantem Jankiem (Tomas Kollarik), do którego najwyraźniej nie straciła przez ślub niestosownej sympatii. Niewielkim usprawiedliwieniem dla dziewczyny jest fakt, że Bartek będzie spotykał się ze swoimi podejrzanymi znajomymi spod więziennej celi. Choć narobi sobie długów i kłopotów, będzie miał dobre intencje: chce uczciwie pracować, by utrzymać rodzinę. Liczy też na to, ze zda maturę i może nawet pójdzie na studia. Z drugiej jednak strony, czy Uli to wszystko wystarczy, skoro i tak bardziej kocha Janka? Jeśli myśli scenarzystów pójdą tym tokiem, postać Bartka może zniknąć z serialu!

Zaś wątek śledztwa szpitalnego w Na Wspólnej może naprawdę ciekawie się rozwinąć. Błędy lekarskie to temat budzący ogromne emocje widzów. Należy więc liczyć, że i w Na Wspólnej Smoleński będzie miał sporo pracy. Czy te dwie role da się jakoś pogodzić? Oby. Fani M jak miłość uwielbiają przecież wątek Uli, Janka i Bartka.

Zobacz: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już po ślubie! Jak to możliwe, że udało im się zachować huczną ceremonię w tajemnicy?

Zobacz: Rewolucja w “M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?

Zobacz: “Powolutku się wykruszamy”. Teresa Lipowska zamierza odejść z “M jak miłość”?! [WIDEO]

 


×
×