Kolejna zbrodnia w „M jak miłość”. Artur Skalski zamorduje kochankę? Dojdzie do dramatycznych zdarzeń!

Zakochana jeszcze niedawno w Arturze Skalskim (Tomasz Ciachorowski) jego psychiatra Daria (Ewelina Gnysińska) nie przeżyje tej znajomości. W M jak miłość Artur skatuje i zabije kobietę. Jak wyzna jej przed śmiercią, nie była jego pierwszą ofiarą.
Kolejna zbrodnia w "M jak miłość". Artur Skalski zamorduje kochankę? Iza nie zdoła jej uratować...

Daria w 1455. odcinku M jak miłość (emisja 23 września 2019 w TVP2) w końcu odkryje, kim jest naprawdę i co planuje Skalski. Jednak na wyciągniecie wniosków i ucieczkę będzie już za późno… Umrze ze świadomością, że nic dla niego nie znaczyła, że była tylko środkiem do odzyskania Izy (Adriana Kalska).

Zobacz: Wielki powrót do „M jak miłość”. Uwielbiana aktorka znów pojawi się na ekranie i to w wątku przystojnego Marcina!

Artur zamorduje kochankę?

Niestety, konfrontacja lekarki z kochankiem skończy się dla niej tragicznie – ostro ją pobije. Na tym nie poprzestanie! Daria będzie wyjątkowo dzielna. Mimo odniesionych obrażeń będzie się starała zwodzić Artura i kombinować jak mu uciec.

Dzięki jej nieodebranym połączeniom Iza w 1456. M jak miłość (emisja 24 września 2019 w TVP 2) odcinku zaalarmuje Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), że Daria jest w niebezpieczeństwie. Niestety, kiedy policjant oddzwoni, kobieta będzie musiała udawać, że wszystko jest w porządku, bo psychopatyczny Artur będzie stał tuż obok….

Zobacz: Tomasz Ciachorowski umrze w „M jak miłość”! Tragiczna śmierć Artura wstrząśnie widzami. Uwaga, spoiler!

M jak miłość odcinek 1452, Daria (Ewelina Gnysińska), Artur (Tomasz Ciachorowski)

M jak miłość odcinek 1452, Daria (Ewelina Gnysińska), Artur (Tomasz Ciachorowski)

Dopiero gdy jej prześladowca zaśnie, Daria ponownie skontaktuje się z policjantem wysyłając mu SMS z telefonu Artura. Oczywiście nie zapomni o wykasowaniu wątku. Niestety, odpowiedz przyjdzie, kiedy Skalski już się obudzi i wtedy naprawdę rozgniewa się na swoją ofiarę. Pobije ją do nieprzytomności, zmasakruje i zwiąże. Kiedy Daria się ocknie, zapyta Artura, pełna złych przeczuć:

– Dokąd jedziemy?
– Zobaczysz. Historia lubi się powtarzać – odpowie tajemniczo Skalski.
– O czym ty mówisz?
– Wszystko już było, moja droga. Tylko skład osobowy się trochę zmienił. Życie jest… śmiertelnie przewidywalne.

Zobacz: Marta znów wkroczy w życie Andrzeja. Magda z “M jak miłość” nie będzie zadowolona. Odwoła ślub?

Daria wtedy pojmie wreszcie, że Artur już kiedyś dopuścił się zbrodni i że ona za chwilę umrze.


×
×