Komisarz Alex (odc. 160): Lucyna i Piotr będą mieli dziecko! Radosny finał serialu

Co za niespodzianka! Możliwe, że Lucyna (Magdalena Walach) i Piotr (Krystian Wieczorek) z Komisarza Aleksa wkrótce zostaną rodzicami! Jak to możliwe ?
Komisarz Alex (odc. 160): Lucyna i Piotr będą mieli dziecko! Zaskakujący finał sezonu

Lucyna i Piotr z Komisarza Aleksa będą rodzicami? Wszystko wydarzy się dzięki dzielnemu psiemu policjantowi. Włochaty Alex znajdzie bowiem niemowlę, porzucone w lesie. Policjanci szybko odkryją, że urocza, przestraszona dziewczynka to ofiara bezwzględnego gangu zajmującego się handlem ludźmi oraz adopcjami poza systemem! Prawdopodobnie dziewczynka miała być sprzedana swym przyszłym rodzicom adopcyjnym.

Zobacz: Katarzyna Glinka w drugiej ciąży! Jej postać też zniknie z „Barw szczęścia”?

Dzieciątko wzruszy zarówno Piotra, jak i Lucynę. I kiedy okaże się, że wszystkie pogotowia opiekuńczo wychowawcze w Łodzi są przepełnione takimi nieszczęśliwymi maluchami, Lucyna zdecyduje się pomóc i zaopiekować się malutką. Dziewczynka oczaruje też Górskiego, zresztą po kolei wszyscy policjanci z komendy zaczną się zajmować małą, jednak to Piotr razem oczywiście z Alexem będą sobie radzić w tej roli najlepiej. Na posterunku zorganizują nawet coś w rodzaju konkursu na imię dla ich malej podopiecznej.

Komendant (Zbigniew Lesień) zaproponuje imię greckiej bogini miłości- Afrodyta. Ale czy ono faktyczne pasuje do malutkiej? Na szczęście szefowi przeciwstawi się Górski, argumentując, że dziewczynka stanie się pośmiewiskiem w przedszkolu. W końcu wybiorą pasujące do niej imię Amelka.

Sprawdź: Krystian Wieczorek zdradził kilka tajemnic z planu „M jak miłość”. Oberwie mu się za to?

Lucynie spodoba się ta stanowczość Piotra i stwierdzi wręcz, że Górski świetnie nadaje się na tatę. Zrobi to może po to, żeby pochwalić Piotra, by tym chętnie zajął się sam niemowlakiem.

Ale pies Alex będzie uważał, że to właśnie on jest najlepszym opiekunem dziewczynki – będzie warował koło jej nosidełka i nie da nikomu jej dotknąć. Będzie uważał dziewczynkę za własnego szczeniaczka! Kiedy przeciw obecności maleńkiej na komendzie zaprotestuje zasadnicza Marta (Beata Fido), Piotr i Lucyna postanowią ją zabrać. Zanim jednak to zrobią Gutek (Piotr Bondyra), którego również Amelka kompletnie oczarowała, wyjdzie z nią na spacer, a tam zostanie napadnięty przez jakiś zbirów.

Czytaj: Jacek Rozenek wraca na plan „Barw szczęścia”, ale bez Joanny Moro! Zosia zniknie z serialu?

To prawdopodobnie przestępcy, którym policjanci zabrali Amelkę. Tę mrożące krew w żyłach sceny zobaczymy w ostatnim w tym sezonie, 160. odcinku Komisarza Alexa (emisja w sobotę 30.11.2019 w TVP1). Teraz cały posterunek, na czele z Lucyną i Piotrem będzie musiał zrobić wszystko, by odzyskać dziewczynkę. Czy sprawa Amelki połączy Piotra i Lucynę? Czy będą ze sobą razem?


×
×