„Komisarz Alex” powraca. Co wydarzy się w 13. sezonie serialu o psim detektywie?

Fani serialu Komisarz Alex mogą odetchnąć z ulgą. Główni bohaterowie w tym Krystian Wieczorek, Magdalena Walach oraz Janusz Chabior już pracują na planie 13 sezonu. Nowe odcinki zapewne zobaczymy późną jesienią.
Komisarz Alex 13 sezon, Krystian Wieczorek

Ostatni, nieco krótszy niż zazwyczaj 12. sezon Komisarza Alexa mogliśmy oglądać na początku tego roku. Fani martwili się, że czworonożny detektyw nie wróci do telewizyjnej jedynki. Na szczęście ich obawy okazały się bezpodstawne. Alex i jego pan znów będą rozwiązywać sprawy tajemniczych zbrodni w Łodzi i okolicach.

Poza tym nowe, kręcone właśnie odcinki, będą pełne wielu emocji, zwrotów akcji i niespodzianek. Jak się okaże Lucyna (Magdalena Walach) znajdzie się w niebezpieczeństwie. Jej życie będzie zagrożone, więc na jakiś czas będzie musiała zrezygnować z pracy w policji. Alex zaś stanie się psim celebrytą Jak to możliwe? Piotr (Krystian Wieczorek) zgodzi się wypożyczyć psiaka przyjacielowi-filmowcowi. Alex zagra przyjacielskiego czworonoga w operze mydlanej, gdzie wystąpi w roli pupilka pary głównych bohaterów. W tym sezonie nie zabranie występów gościnnych gwiazd takich jak: Beata Kawka, Dariusz Wieteska, Sylwia Juszczak czy Agnieszka Wosińska.

Ciekawe, czy nie będzie to pożegnalny sezon serialu o psim policjancie. Od jakiegoś czasu mówi się, że serial zniknie z anteny jedynki. Na szczęście gwiazdy produkcji są w bardzo dobrych humorach, co widać na zabawnych zdjęciach, które wrzucają na Instagram. Mistrzem zabawnych ujęć i podpisów jest Krystian Wieczorek.

Serial Komisarz Alex jest na antenie TVP 1 już od 2012 roku. To format oparty na austriacko – niemieckiej produkcji Komisarz Rex. W rolę właścicieli psiaka wcielało si do tej pory, oprócz Wieczorka, jeszcze dwóch innych aktorów – Kuba Wesołowski oraz Antoni Pawlicki. Od 2017 roku sprawdza się w roli opiekuna sprytnego czworonoga Krystian Wieczorek.

Zobacz: Antoni Pawlicki odchodzi z serialu „Komisarz Alex”! Znamy powód tej decyzji

Zobacz: Krystian Wieczorek zdradził kilka tajemnic z planu „M jak miłość”. Oberwie mu się za to?

Zobacz: Najlepsze seriale z kobietami w rolach głównych. Co wolisz – “Wielkie kłamstewka’, “Przyjaciółki”, czy “Pod powierzchnią”?


×
×