Małgosia Chodakowska wróci do „M jak miłość”?! To Nina jej pomoże?

Nina z M jak miłość (Agnieszka Judycka) Nie da za wygraną. Aby odzyskać Leszka dla siebie wykorzysta Małgosię Chodakowską (Joanna Koroniewska), matkę Wojtka (Feliks Matecki). Co takiego zrobi oszalała z bólu kobieta?
Joanna Koroniewska - Serial "Ślad"

Przypomnijmy, że w serialu M jak miłość nikt nie uśmiercił  Małgosi Chodakowskiej  czyli pierwszej żony zmarłego  Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk). Małgosia wciąż żyje, ale przebywa w Stanach.  Tam jednak uciekła z zakładu psychiatrycznego i się ukrywa.  Dlaczego córka Barbary Mostowiak (Teresa Lipowska) nie wraca do Polski do syna? 

Zobacz: Skandal w „M jak miłość”. Kinga zdradzi męża z jego bratem bliźniakiem. Widzowie oburzeni [wideo]

Małgosia po rozwodzie wyjechała do Stanów i tam niestety trafiła do sekty.  Zrobiono jej pranie mózgu i Chodakowska nigdy po nim nie doszła do siebie. Mimo że na początku swej obecności w M jak miłość wydawała się mocną nieodporną na wpływy innych kobieta, ale też trochę trzpiotką.  Dlaczego zostawiła swoje własne dziecko w Polsce? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Grająca Małgosię  aktorka odeszła z serialu, by dalej rozwijać się  zawodowo. To marzenie spełniło się w niewielkim stopniu.  

Czytaj: Już wiemy, kto zastąpi ojca Mateusza! Znacie go doskonale z „M jak miłość”

Teraz jednak sprawa Małgosi powróci dzięki… Ninie. Co takiego wymyśli będąca w depresji była dziewczyna Leszka Krajewskiego (Sławek Uniatowski)?

Nina wynajmie detektywa!

Nina postanowi skorzystać z pomocy detektywa. A ten przekaże jej bardzo  interesujące wieści na temat pani Chodakowskiej numer dwa.  Oczywiście Nina nie omieszka ich wykorzystać, aby raz zna zawsze pogrążyć rywalkę. Chce bowiem, by dzięki uzyskanym informacjom Krajewski odwrócił się od Asi!  
  By to się udało Nina napisze list i podrzuci go do skrzynki Chodakowskiej.  Gdy tylko Asia otworzy skrzynkę, dozna szoku. Będzie w niej leżała korespondencja od Małgorzaty Chodakowskiej. Pierwsza zona Tomka będzie jej groziła, że odbierze jej dzieci!

Czy tak jednak będzie naprawdę? Może Małgosia Chodakowska wróci do serialu jeszcze przed końcem sezonu?Będzie próbowała odebrać Asi Wojtka? A może to Nina, posługując się  informacjami od detektywa sfałszowała list?

 


×
×