Koszmar Patrycji z „Przyjaciółek”! Ucieknie od Wiktora, ale narazi córkę na śmiertelne niebezpieczeństwo

Patrycji z Przyjaciółek (Joanna Liszowska) nie uda się uwolnić od tyrana i damskiego boksera Wiktora (Paweł Deląg). Podczas próby ucieczki do Wielkiej Brytanii wraz z dziećmi, spotka ją wielkie nieszczęście.
Przyjaciółki, Patrycja (Joanna Liszowska), Wiktor (Paweł Deląg)

W odcinku 169 serialu Przyjaciółki (emisja 21 listopada 2019 w Polsacie) Patrycja wreszcie zbierze się na odwagę i zrobi to, co powinna zrobić już dawno temu: podejmie dramatyczną decyzję: zabierze dzieci i ucieknie od Wiktora. A że to dość skomplikowana akcja, poprosi o pomoc przyjaciela – fryzjer Sebę (Modest Ruciński).

Zobacz: Przyjaciółki. Kolejna gra Wiktora. Zwyrodnialec znowu upokorzy Patrycję!

Mężczyzna okaże się prawdziwym aniołem: załatwi dla Kochan oraz jej ukochanych dzieci, Klary (Maja Śliwińska) i Mikołaja (Adam Kiełczewski) mieszkanie znajomego, w którym będą mogli bezpiecznie zamieszkać w Anglii, dokąd mają wyjechać i na zawsze zniknąć Wiktorowi z oczu.

Ja ci pomogę. Możecie ze mną jechać do Londynu. A potem jeszcze dalej. Wszystko zależy od twojej decyzji, Patrycja… – powie przyjaciółce Sebo. Patrycja zacznie się nad tym wszystkim zastanawiać i podejmie decyzję o wyjeździe. Jednak na drodze do szczęścia będzie jedna przeszkoda: nie wzięła z domu paszportów maluchów.

Zobacz: Przyjaciółki (odc. 164). Zuza ofiarą gwałtu? Nie zgadniecie, kto będzie jej oprawcą. Co za koszmar!

W 169 odcinku Patrycja będzie chciała po nie wrócić. Jednak mały będzie powtarzał, że chce mu się spać i Patrycja, jako dobra mama, pozwoli przyjacielowi zanieść malca do łózka. Kiedy Sebo będzie niósł Mikołaja, Patrycja pochyli się nad małą Klarą śpiącą spokojnie w foteliku samochodowym. Wtedy wydarzy się tragedia…

Zobacz: Joanna Liszowska pokazała się w wyprostowanych włosach! Efekt powala na kolana

Rozpędzony samochód przypadkowo uderzy w tył wozu Patrycji. Jej nic się nie stanie, ale córeczka będzie ciężko ranna. Widzowie usłyszą huk i straszny krzyk dziewczynki. Maleńka znajdzie się na intensywnej terapii, a Patrycja będzie musiała przekazać straszną wieść Wiktorowi. Czy ta sytuacja sprawi, że Kochan uzna to za znak od losu, by nie odchodzić od niewiernego , okrutnego męża? Oby tak się nie stało…


×
×