Magdalena Schejbal podsyca plotki. Kultowy serial TVN po latach wróci na ekrany?

Magdalena Schejbal z powodów zdrowotnych musiała niedawno zrezygnować z pracy na planie serialu Blondynka, ale nie wszystko stracone! Całkiem możliwe, że zobaczymy ją niedługo w kontynuacji kultowego serialu TVN.
Magdalena Schejbal podsyca plotki. Kultowy serial TVN po latach wróci na ekrany?

Najwięksi fani seriali z pewnością pamiętają produkcję pt. Kryminalni. To serial, który skradł serca milionów widzów i wszystko wskazuje na to, że nadal to robi! Serial nie jest emitowany już od lat, ale zwyciężył w rankingu RAVE Reviews zajął szlachetnie miejsce najpopularniejszego serialu w Polsce na przestrzeni 15 lat!

Zobacz: Kolejne nieścisłości w temacie śmierci Hanki Mostowiak z „M jak miłość”. Małgorzata Kożuchowska zdradziła kulisy

Magdalena Schejbal, Marek Włodarczyk i Maciek Zakościelny mają więc powód do dumy! Czy takie wyróżnienie to wystarczający powód, żeby Kryminalni po latach znów wrócili na ekran?

Bardzo Wam dziękuję kochani!
„Kryminalni”najpopularniejszym polskim serialem na przestrzeni ostatnich 15 lat!!!Wciąż i nadal!Niesamowite!!! @marek_wlodarczyk_official @maciej_zakoscielny
A ja oczywiście wciąż młoda i piękna!????Chcielibyście nas zobaczyć w odsłonie po latach? – pyta tajemniczo Magdalena Schejbal na swoim Instagramie.

Już wiosną 2019 roku Maciej Zakościelny zdradził w wywiadzie  z magazynem Kurier TV, że marzy mu się powrót na plan tego serialu. Magdalena Schejbal też była za.

Czytaj: Ile zarabiają polskie serialowe gwiazdy? Królowa jest tylko jedna! Daleko w tyle są nawet Małgorzata Kożuchowska i Barbara Kurdej-Szatan!

Może byłoby fajnie. My, wy, po latach? Dojrzalsi, doświadczeni przez los. Maciek! Jeżeli to prawda, to ja też jestem za!? – pisała ucieszona aktorka na swoim Instagramie.

Jej odpadła niedawno praca w Blondynce, Zakościelny dawno zakończył już zdjęcia do Diagnozy, a Włodarczyk od lat nie grał żadnej większej roli. Dla całej trójki byłaby to więc okazja, by wrócić na pierwsze strony gazet! Trzymamy kciuki! 🙂

Przeczytaj: Magdalena Schejbal już nie będzie Jagną w „Blondynce”. Znamy powód jej nagłej decyzji i wiemy, kto ją zastąpi!


×
×