Krystian Wieczorek zaszalał korzystając z weekendowych rabatów. Co sobie kupił?

Ekranowy Andrzej Budzyński z M jak miłość pławi się w luksusie. Grający go Krystian Wieczorek trzyma sprawy finansowe w tajemnicy, ale właśnie pochwalił się kosztownym zakupem. Jakim?
Krystian Wieczorek zaszalał korzystając z weekendowych rabatów. Co sobie kupił?

Ostatni weekend był prawdziwą gratką dla łowców promocji. Co ciekawe, jednym z nich okazał się właśnie Krystian Wieczorek! Black friday, a potem cyber monday to święta zniżek zaciągnięte z USA. Z roku na rok w Polsce coraz chętniej świętujemy tego typu szaleństwa.

Zobacz: Krystian Wieczorek zdradził kilka tajemnic z planu „M jak miłość”. Oberwie mu się za to?

Sklepy odzieżowe oraz te z elektroniką prześcigają się w promocjach. Czy warto polować na takie okazje? To kwestia dyskusyjna. W końcu sklepy doskonale wiedzą, jak omamić klienta kuszącymi rabatami, a i tak wychodzą na swoje! Tak czy siak z jednej z takich akcji promocyjnych skorzystał aktor.

Ekranowy Andrzej z M jak miłość kupił sobie… Telewizor! Teraz będzie mógł oglądać samego siebie na szklanym ekranie.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1476) Andrzej nie wyjdzie za Magdę, żeby opiekować się chorą Martą

Blek frajdeje,cyber mandeje…zgłaszam wniosek zmiany nazwy na bardziej pozytywne skojarzenie.Niech to za rok będzie chociaż pink sunday. Z Bogiem Kamraty.Aha,żeby nie było w piątek po promocji nabyłem odbiornik telewizyjny,też się daję w to wciągnąć. Na szczęście go potrzebowałem. – skomentował Krystian Wieczorek.

Fanom serialu M jak miłość pewnie nie trzeba przypominać, jak wiele rewelacji czeka na ekranowego Budzyńskiego. Mecenas jest tuż przed ślubem z ukochaną Madzią (Anna Mucha). Problem tylko w tym, że jego była żona – Marta (Dominika Ostałowska) jest poważnie chora i możliwe, że wszystkie ślubne plany legną w gruzach…


×
×