×

Krystian Wieczorek zdradził kilka tajemnic z planu „M jak miłość”. Oberwie mu się za to?

Krystian Wieczorek nie jest gwiazdą, która każdym swoim wpisem zdradza wielką tajemnicę któregoś z kolegów albo, co gorsza dotyczącą fabuły serialu M jak miłość. Ale nie tym razem. Aktor pokazał na swoim Instagramie coś, co nigdy nie powinno ujrzeć światła dziennego. 

Nie tak dawno mówiło się, że Krystian Wieczorek chce odejść z M jak miłość. Bo chociaż gra w innej popularnej produkcji, Komisarzu Aleksie, nie dostaje wielu innych propozycji. Każdy ambitny aktor byłby znudzony wcielaniem się przez lata w jedną postać. Serialowy Andrzej podgrzał jeszcze emocje, publikując zdjęcie z zabałaganionego planu i z podpisał je:

 „Koniec pewnego etapu”.

Internauci bardzo zaniepokoili się takim wyznaniem, sugerującym radykalne zmiany. Wieczorek odchodzi z serialu? Rozstanie się z Magdą? Na szczęście nie!. Aktorowi chodziło o coś innego. Natychmiast uspokoił swoich fanów, że produkcja M jak miłość zmienia jedynie halę zdjęciową. Spod Góry Kalwarii przeniosła się na drugą stronę Wisły, do nowego studia w Falenicy, gdzie z pewnością warunki pracy ekipy będą bardziej komfortowe. Tam też przeniesiono całe mieszkanie Andrzeja Budzyńskiego.

View this post on Instagram

Koniec pewnego etapu…???????? #mjm

A post shared by krystian wieczorek official (@krystian_wieczorek_official) on

Kilka dni temu jednak Wieczorek umieścił na swoim profilu na Instagramie niezwykle frapujące zdjęcie. Widać na nim aktora w szortach i… prochowcu, opartego o elegancki czerwony samochodzik. Podpis, widniejący pod fotografią:

„Mężczyzna stylowy, żadnej pogody się nie boi”

Tym samym zdradził kolejną tajemnicę serialu. Czasem w trzeba zagrać na przykład, że się marznie, gdy temperatura jest naprawdę wysoka, albo że jest ciepło, gdy panuje mróz. To zdjęcie zdradza wiele z serialowej kuchni. Często bowiem aktorzy są filmowani jedynie w tzw . planie amerykańskim, czyli do uda. Nie widać więc, jakie noszą spodnie i buty. W ten sposób oszukiwała też widzów Agnieszka Dygant w serialu Prawo Agaty, stając na specjalnym podeściku, w eleganckim stroju i popularnych butach ze skórki merynosów. Wszystko to po to, by zagrać sceny z eleganckim, potężnym Leszkiem Lichotą i nie wydawać się od niego dużo niższą.

View this post on Instagram

Mężczyzna stylowy żadnej pogody się nie boi???????? #mjm

A post shared by krystian wieczorek official (@krystian_wieczorek_official) on

Czy zatem produkcja ukarze Krystiana Wieczorka za zdradzenie tajników serialowej kuchni? Raczej nie, bo takie chwyty były stosowane od początków kina. No i aktor przecież też człowiek. Bywa, że nawet najbardziej odpornego pokonają tegoroczne upały.

Zobacz: Masakra na ślubie Izy i Marcina w “M jak miłość”. Artur zabije parę przed ołtarzem? “Najpiękniejszy dzień w życiu okaże się koszmarem”

Zobacz: Fani usilnie namawiają Joannę Koroniewską na powrót do „M jak miłość”. Jest komentarz aktorki!

Zobacz: Metamorfoza Uli z „M jak miłość”. Iga Krefft pozbyła się brwi? Zobacz, jak teraz wygląda [ZDJĘCIA]

Może Cię zainteresować