×

Gwiazda „BrzydUli” dołączyła do grona rodziców! Urocze zdjęcie noworodka rozczuliło internautów

Krzysztof Czeczot został ojcem. Aktor na Instagramie pokazał pierwsze zdjęcie z noworodkiem. Zobacz, jak wygląda dziecko gwiazdy serialu BrzydUla.

Krzysztof Czeczot to aktor, który popularność zyskał dzięki roli w serialu BrzydUla. Wcielał się w nim w postać Macieja Szymczyka. Chociaż nowe odcinki nie są emitowane od lat, kariera aktora ani na moment nie zwolniła. Nadal gra w filmach, a już wkrótce wcieli się w postać Zenka Martyniuka w filmie biograficznym.

Okazuje się, że u Krzysztofa sporo dzieje się także w życiu prywatnym. Czeczot został ojcem, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Na Instagramie umieścił zdjęcie, na którym pozuje z zawiniątkiem w ręku – córeczką Polą, która niedawno przyszła na świat:

Najpiękniejszy poranek w życiu. Dzień, na który czekaliśmy tak długo. Płakaliśmy i uśmiechaliśmy się jednocześnie. I ciągle nie możemy uwierzyć, że dołączyła do nas dziś prawdziwa Księżniczka. Teraz Pola śpi. Dobrego życia Córeczko! Kochamy Cię miłością jakiej jeszcze nie znaliśmy. Kocham Cię J, jestem z Ciebie dumny, jestem Tobą zachwycony, jestem szczęśliwy, że jesteś – podpisał zdjęcie aktor.

Z gratulacjami niemal natychmiast pospieszyli fani aktora, którzy podkreślali że teraz przed nim najważniejsza rola w życiu:

  • Gratulacje! To będzie rola życia!
  • Samych szczęść! Pięknego razem.
  • Jak najwięcej przespanych nocy
  • Gratuluję z całego serducha i życzę samych cudowności. Ojciec + córka najpiękniejsza miłość. Dużo zdrówka dla księżniczki…

Dodajmy, że mamą dziewczynki jest żona serialowego przystojniaka – Jadwiga Juczkowicz.

Rodzicom serdecznie gratulujemy!

Zobacz: Maja Hirsch o powrocie na plan serialu „Brzydula”! Jakie ma obawy? Kiedy nowe odcinki? [WIDEO]

Zobacz: Kultowa „BrzydUla” powraca na ekrany! Prace już ruszyły, ale w serialu zabraknie jednej z głównych postaci! „Nikt do mnie nie zadzwonił!”

Zobacz: Serialowa „Brzydula” skończyła 30 lat! Pamiętacie jak wyglądała Julia Kamińska na początku swojej kariery?

Może Cię zainteresować