Krzysztof Tyniec w „Klanie” będzie jak Robercik z „M jak miłość”. Taki lokator to koszmar!

Krzysztofowi Tyńcowi chyba weszły w krew serialowe przeprowadzki do przyjaciół. W M jak miłość zamieszkał razem z Kisielową (Małgorzata Rożniatowska) w domu w Grabinie. Także w Klanie okaże się, że na jakiś czas musi przenieść się na Sadybę do Chojnickich!
Krzysztof Tyniec w "Klanie" będzie jak Robercik z "M jak miłość". Taki lokator to koszmar!

Już po wakacjach w Klanie okaże się że Krzysztof (Krzysztof Tyniec) i Lutka (Joanna Kurowska) robią remont i nie mają się gdzie podziać. O kłopocie przyjaciół usłyszy Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) i zaproponuje im lokum u siebie. Bo wiadomo, w remontowanym mieszkaniu lepiej się nie gnieździć. To powoduje ogromny stres zarówno właścicieli jak i ekipy remontowej. I w takich przypadkach są problemy z dotrzymaniem terminów.

Jednak Jerzy wcale nie będzie zachwycony pomysłem żony, choć przecież bardzo Lubi Krzysztofa. Bo chociaż stare porzekadło mówi ”gość w dom, Bóg w dom”, Chojnicki ceni sobie prywatność. A przez dwójkę niespodziewanych lokatorów tej będzie znacznie mniej, nie mówiąc już o „korkach” do łazienki…

Na szczęście Lutosława i Krzysztof nie będą się tak szarogęsić jak Kisielowa i jej Robercik w Grabinie. Gdy tytko Bąk i jego ukochana zjawią się w wili Chojnickich z wielorybimi walizami w 3509. odcinku Klanu, Lutka najpierw zaproponuje ugotowanie pysznego obiadu. A następnie pogna po wiktuały, które wcześniej zakupiła. Elżbieta i Jerzy będą zachwyceni swymi lokatorami. Bąkowie od razu zapowiedzieli, że górna granica ich pobytu u Chojnickich to dwa miesiące. Chojniccy pomyślą: tacy lokatorzy to skarb!

Elżbieta tak będzie cieszyła się, że nareszcie znajdzie czas na długie rozmowy z przyjaciółką. Niestety, do czasu. Początkowa sielanka, śmiechy i pichcenie smakołyków szybko zmienią się w szarą rzeczywistość. Lutosława zacznie wprowadzać szybko swoje obyczaje i Elżbieta poczuje się obco we własnym domu. Czy Chojnicka zdobędzie się na asertywność i przynajmniej porozmawia z Bąkami o tym, co jej nie odpowiada? A może wyprosi ich i każe przenieść się do innych, równie naiwnych, przyjaciół?

Zobacz: Piotr Cyrwus znów w „Klanie”! Na ekranie pojawi się brat bliźniak zmarłego przed laty Ryśka?

Zobacz: Zmartwychwstanie w “Klanie”. Wojciech Wysocki po latach od śmierci swojego bohatera, wrócił do pracy w telenoweli!

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska ujawniła kulisy pracy w “Klanie”! Wielokrotnie chciała odejść z produkcji


×
×