Ksenia Miszyna zwycięży w ukraińskim „Tańcu z Gwiazdami”? Na parkiecie wcieliła się w Zniewoloną

Choć w serialu Zniewolona Ksenia Miszyna zagrała wyjątkową podłą psychopatkę, to jednak prywatnie to ciepła, sympatyczna osoba. Ksenia ostatnio ma ręce pełne roboty, bo zdecydowała się na występ w ukraińskiej edycji Tańca z Gwiazdami. I już wiadomo, że jest niemal pewną kandydatką do zdobycia Kryształowej Kuli.
Ksenia Miszyna

W Tanci z zirkamy to właśnie śliczna Ksenia jest niekwestionowaną faworytką show. Jej partnerem tanecznym jest Żenia Kot, który uczestniczył również w dwóch poprzednich edycjach programu.

Zobacz: „Zniewolona” bez Kateriny Kowalczuk? Kto wcieli się w rolę pięknej Katii w 3 sezonie serialu?

Ksenia i jej partner pokazali już, że stać ich na wiele. W jednym z pierwszym odcinków aktorka i jej partner zatańczyli paso doble, w którym wcielili się w Katię i Grigorija ze Zniewolonej. Układ był nie tylko bezbłędnie wykonany i wzruszający, ale i ociekał seksem! W dodatku oboje, zarówno Ksenia , jak i jej partner byli łudząco podobni do serialowych postaci. Miszina wyglądała niemal tak samo jak Wierbicka, ale do białej sukni założyła czarne trzewiki. Wszystko po to, by podkreślić, że wcale nie jest takim aniołkiem jak serialowa Katia.

Jurorzy zachwycali się tym układem, a jeden z nich określił ten taniec jako „perwersyjny”. Podkreślano też, że między aktorką a jej partnerem naprawdę iskrzyło, co było widoczne gołym okiem.

Zobacz: Gwiazdy „Zniewolonej” zaręczyły się w Polsce! Katerina Kowalczuk i Michaił Szapowałow szykują się do ślubu

Z kolei w drugim odcinku uczestnicy mieli zadedykować występy najważniejszym dla siebie osobom. Ksenia Miszina zatańczyła modern jazz, który wykonała z myślą o swym synku Plato.

Plato to moja dusza i moje natchnienie – mówiła Ksenia w materiale wyemitowanym tuż przed ich tańcem.

Publiczność i jurorzy płakali ze wzruszenia patrząc na taniec Kseni i Żeni. Był nie tylko piękny, ale i idealnie wykonany.

– To było wspaniałe. Jesteś tak samo dobrą tancerką, jak aktorką. Jestem pod wrażeniem!” – powiedział choreograf Francisco Gomez.

– Czarujący numer – dodała Kateryna Kuchar, primabalerina Narodowej Opery Ukrainy.

Za ten taniec dostali maksymalną ilość punktów od jurorów!

Zobacz: Zniewolona 3 sezon: Lidia Szeffer żyje! Potwierdziły się przypuszczenia internautów. To ona zabiła Żadana?


×
×