Kto będzie nową Małgosią w „M jak miłość”? To one mogą zastąpić Joannę Koroniewską w serialu!

Małgosia Mostowiak absolutnie powinna wrócić do M jak miłość. Być może tak się stanie, ale zagra ją wtedy inna aktorka. Która? 
Kto będzie nową Małgosią w "M jak miłość"? To one mogą zastąpić Joannę Koroniewską w serialu!

Gwiazda, która przez lata wcielała się w rolę serialowej Gosi z M jak miłość, czyli Joanna Koroniewska, stanowczo odmówiła powrotu na plan tego serialu, z którego odeszła w 2013 roku. Po prostu nie chce być kojarzona wyłącznie z rola rozhisteryzowanej Mostowiakówny. Kto zatem powinien ją zastąpić i dlaczego zastępstwo jest konieczne?

Nowa aktorka, która zagrałaby Małgosię powinna pojawić się w fabule z jednego powodu. Jest coraz mniej Mostowiaków w opowieści o Mostowiakach. Z czworga rodzeństwa: ­Marka (Kacper Kuszewski), Marty (Dominika Ostałowska), Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Małgosi w serialu pozostały jedynie Marta oraz Marysia.

Ponowne pojawienie się Małgosi, osoby, która była w sekcie i w szpitalu psychiatrycznym niosłoby wiele ciekawych rozwiązań i pomysłów dla scenarzystów. Osobowość Małgosi mogłaby działać destrukcyjnie na Mostowiaków i stanowić źródło potencjalnych problemów. Małgosia zapewne musiałaby też powalczyć o odebranie swojego dziecka Wojtusia (Feliks Matecki), którym opiekuje się obecnie Asia Chodakowska (Barbara Kurdej- Szatan). Sądowa walka obu byłych żon Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk) zapewne podzieliłaby rodzinę.

Kto mógłby zagrać Małgosię Mostowiak Chodakowską w nowej odsłonie? W zasadzie każda aktorka byłaby lepsza niż nieradząca sobie z ta postacią Joanna Koroniewska. Producenci powinni celować w gwiazdy między 30. a 40. rokiem życia. I najlepiej sprawdziłyby się:

Anna Smołowik znana m.in. z Diagnozy i Podatku od miłości.

Aleksandra Domańska znana z Podatku od miłości, programu Ameryka Express  i serialu O mnie się nie martw.

Ania Karwan piosenkarka i laureatka Voice of Poland, która grała także w Barwach szczęścia.

Urszula Grabowska, która grała kiedyś rywalkę Małgorzaty Kożuchowskiej w serialu Tylko miłość Polsatu.

Laura Breszka, która grała w serialu Na Wspólnej kochankę Marka (Grzegorz Gzyl).

Wszystkie panie są naprawdę utalentowane aktorsko. Nie są może idealnie podobne do Koroniewskiej, ale zawsze tę metamorfozę można wytłumaczyć operacją plastyczną zmieniającą rysy twarzy…

Zobacz: Nowa Małgosia w “M jak miłość”! Kto zastąpi Joannę Koroniewską w serialu o Mostowiakach?

Zobacz: Qczaj odrzucił propozycję pracy na planie najpopularniejszego polskiego serialu. Wiemy, dlaczego!

Zobacz: Mikołaj Roznerski o nowych odcinkach “M jak miłość”. Izę i Marcina czeka małżeński kryzys?


×
×