Lokator z piekła rodem! Kisielowa z „M jak miłość” uprzykrzy życie Mostowiakom. Pomoże jej w tym niewdzięcznik Robert

Takiego ciężaru na głowie jak Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) z M jak miłość nie chciałby nikt. Przyjaciółka Barbary (Teresa Lipowska) tak wspaniale zaaklimatyzuje się w domu Mostowiaków w Grabinie, że wcale nie będzie go chciała opuścić. Oczywiście ku rozpaczy pozostałych domowników.
Lokator z piekła rodem! Kisielowa z "M jak miłość" uprzykrzy życie Mostowiakom

W M jak miłość Kisielowa wprowadziła się do domu Mostowiaków, gdy oszukał ją i okradł jej ukochany, Robercik (Krzysztof Tyniec). Straciła mieszkanie i została z niczym. W tak dramatycznej sytuacji czuła na wszelkie potrzeby ludzkie Barbara nie potrafiła zostawić przyjaciółki bez pomocy.

Niestety, tuż przed wakacjami do Grabiny wprowadził się też Robert. A to już naprawdę nie spodobało się Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Ale w nowym sezonie M jak miłość, nieproszeni lokatorzy zajdą Rogowskiej jeszcze bardziej za skórę. Oboje zaczną się szarogęsić w mieszkaniu. Ale to nie wszystko. Na domiar złego zaczną wręcz okupować łazienkę – szczególnie wtedy, gdy Rogowskim spieszyć się będzie do pracy.

Kisielowa będzie też traktowała lodówkę Mostowiaków jak swoją i zacznie wyjadać z niej co smakowitsze kąski. Oczywiście lokatorom grozy nie przyjdzie do głowy, że przeszkadzają swym dobroczyńcom. Choć Marysia wymyśliła nawet podstęp, by pozbyć się ich z rodzinnego domu, spalił on na panewce. W nowym sezonie też nie znikną z Grabiny i nadal będą uprzykrzać życie Mostowiakom. W willi Mostowiaków mieszkają bowiem nie tylko Rogowscy i Barbara, ale i Basia (Maja Wudkiewicz) oraz Mateusz (Krystian Domagała). Brak prywatności tak bardzo da się wszystkim we znaki, że Marysia wprowadzi nakaz pukania do drzwi. Po prostu czuje się źle we własnym domu i tylko tak będzie tolerować Kisielową i jej absztyfikanta.

Skąd wiemy, że ta piekielna dwójka zostanie u Mostowiaków w domu? W przedwakacyjnych Kulisach M jak miłość aktorzy Małgorzata Rożniatowska oraz Krzysztof Tyniec pokazywali nowe wnętrza domu w Grabinie. Zostały one odtworzone w nowej hali zdjęciowej w podwarszawskiej Falenicy, skąd przeniesiono je z hali pod Konstancinem.

Czy jest szansa, że upiorna przyjaciółka Barbary wniesie się z jej domu? Niestety, na razie niewielka. Przecież Kisielowa nie ma gdzie mieszkać, a u Barbary jest jej jak w niebie. Ale na horyzoncie widać niejeden konflikt, więc nowy sezon w tym wątku zapowiada się wyjątkowo smakowicie…

Zobacz: Poważne braki w obsadzie „M jak miłość”. Aż sześciu gwiazd nie zobaczymy w serialu po wakacjach!

Zobacz: Rewolucja w “M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” właśnie dołączyła do obsady “Na Wspólnej”! Takiej rewolucji w serialu TVN-i nikt się nie spodziewał


×
×