Uwaga spoiler! Lucyfer i Chole wezmą ślub w ostatnim sezonie serialu Netflixa?

Wszystko wskazuje na to, że piąty i ostatni sezon serialu Lucyfer zakończy się happy endem. Co takiego przewidzieli twórcy na pożegnanie z Lucyferem Morningstarem?
Serial "Lucyfer"

Czyżby Lucyfer i Chloe wzięli ślub w finale serialu Netflixa? Takie pytanie zadała odtwórcom głównych ról, Tomowi Ellisowi i Lauren German dziennikarka Entrtainment Tonight.

Zobacz: Ważne wiadomości dla fanów serialu „Dom z papieru”. Uwaga, spoiler! 

Ale Tom Ellis, który niedawno sam brał ślub ze scenarzystką producentką Meaghan Oppenheimer, wymigiwał się od odpowiedzi o swego serialowego bohatera.

Wieczny kawaler? Jeśli trafi na właściwą osobę tak, jak to miało miejsce w moim przypadku, to kto wie? Czy Diabeł mógłby wziąć ślub? W obecności Boga? Zobaczymy – powiedział tajemniczo Ellis.

Natomiast Lauren German zdradziła w wywiadzie, że pani detektyw Decker chętnie przyjęłaby oświadczyny księcia ciemności, bo po prostu bardzo go kocha. A dopiero ostatnio dowiedziała się, że przez cały czas ich znajomości Lucyfer mówił jej prawdę na temat swego nieziemskiego pochodzenia.

Zobacz: Gwiazdy „M jak miłość” kiedyś i dziś. Jak się zmieniły? Od ich pierwszych dni na planie minęło już 19 lat!

Nieważne, że udaje, że nie chce, ona natychmiast powiedziałaby TAK! Jest w nim zakochana do szaleństwa. Chloe bezgranicznie kocha Lucyfera, to nie ulega wątpliwości – zapewniała aktorka.

Choć aktorzy nie zdradzili, bo zapewne nie mogli zdradzić szczegółów wydarzeń w piątym sezonie Lucyfera, zapewnili zgodnie, że szykuje się bardzo pozytywne zakończenie historii Lucyfera i Chloe.

Lubię opowieści, których przesłaniem jest nadzieja i jest to kierunek, który obraliśmy w przypadku Lucyfera – zapewnił Tom Ellis.

Tematem przewodnim ostatniej serii ma być „bardzo fajna zabawka, z którą będzie można pograć”. Wiadomo też, ze pierwszy odcinek zatytułowany „Really Sad Devil Guy” ma rzucić nieco więcej światła na historię Lucyfera. Lucyfer ponownie w nim też zaśpiewa. Premierowe odcinki zobaczymy w 2020 roku.

Zobacz: Są tu fani serialu „Lucyfer”? Już powstaje piąty sezon, a my znamy szczegóły nowych odcinków produkowanych przez Netflix


×
×