Łukasz Darłak dołączył do obsady serialu kryminalnego. Wiemy, kogo zagra lokator domu Wielkiego Brata

Jego kariera nabrała zawrotnego tempa. Łukasz Darłak po raz kolejny dołączył do mieszkańców willi w programie Big Brother, ale to nie jedyna rola, w której go zobaczymy! 
Łukasz Darłak dołączył do obsady serialu kryminalnego. Wiemy, kogo zagra!

Łukasz Darłak po raz kolejny zagościł w domu Wielkiego Brata. W 2 edycji wznowionego Big Brothera wrażliwiec wzbudzał wśród widzów i pozostałych uczestników silne emocje. Nie był to jednak początek jego medialnej kariery. Wręcz przeciwnie.

Zobacz: Big Brother.Darłak zamieszkał w domu Wielkiego Brata. Co tam robi? Internauci oburzeni

Łukasz Darłak rozpoczyna karierę aktorską

Celebryta zdradził właśnie, że już niedługo będziemy mogli oglądać go w serialu Sprawiedliwi. Wydział kryminalny. Kogo zagra?

Dostałem teraz bardzo fajną rolę w kryminalnym serialu. Zagram studenta filozofii, który niestety nie ma pracy w Polsce. W związku z tym, że nie radzi sobie, wymyśla sobie sposób na biznes i zostaje pato-influencerem. Cieszę się, duże wyzwanie, mam nadzieję, że sobie poradzę – powiedział Łukasz Darłak w rozmowie z portalem Party.pl

Zobacz: Madzia i Oleh zaraz się rozstaną! Darłak ujawnił smutne kulisy związku gwiazd „Big Brothera”!

Łukasz Darłak – Flesz Fashion Night 2019

Łukasz Darłak – Flesz Fashion Night 2019

Musicie też wiedzieć, że Łukasz z wykształcenia jest psychologiem, a z zamiłowania aktorem. Miał już okazję grywać w takich produkcjach jak Szkoła, 19+, Szpital, W11 i Detektywi. 26-latek ma szansę pochwalić się także występem na deskach teatru IMKA.

Zobacz: Big Brother: Pierwsze zadanie dla uczestników oburzyło internautów! „Dramat. Nie oglądam dalej”


×
×