M jak miłość (odc. 1469): Nowa kochanka Wernera to pułapka! Prawnik wpadnie w sidła mafii

Nowa kobieta, która pojawi się w życiu Wernera (Jacek Kopczyński) z M jak miłość, nie będzie osobą przypadkową. Piękna, młoda i zgrabna Dagmara (Karolina Charkiewicz) omami kompletnie adwokata, który nawet nie spodziewa się, że ze strony dziewczyny grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo.
M jak miłość (odc. 1469): Nowa kochanka Wernera to pułapka! Prawnik wpadnie w sidła mafii

Dagmara po raz pierwszy pojawi się w 1469 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 12 listopada 2019 na antenie TVP 2). Ślicznotka wpadnie na Wernera na ulicy. I od pierwszego wejrzenia zrobi na adwokacie ogromne wrażenie. W dodatku wzbudzi w nim litość: mecenas będzie tak bardzo chciał pomoc biedaczce, którą prześladuje ją ogromny pech – straciła pracę, rozstała się z ukochanym, a na dodatek zgubiła swoje ulubione kolczyki. Werner zaprosi ją na kawę i podczas rozmowy niby przypadkiem dowie się, że dziewczyna marzy o szczęśliwej rodzinie, domu, dzieciach… co tak bardzo jest zbieżne z tym, o czym w skrytości ducha marzy Werner…

Zobacz: M jak miłość. Wiemy, co spotka Marcina Chodakowskiego. Producenci zgotowali mu straszny los

Ale te słowa to wcale nie przypadek, a Dagmara wpadła na niego specjalnie. Co więcej – wcześniej śledziła Wernera! Dagmara będzie bowiem działała na czyjeś zlecenie… Naiwny w damsko-męskich sprawach prawnik będzie nieświadomy, że jego „wybranka” została wynajęta przez mafię – specjalnie, by go oczarować. A Dagmara doniesie od razu swoim szefom, że jej misja zakończyła się sukcesem.

Kupił wszystko. Nie będzie z nim większego problemu…

Skąd mafia zna jego marzenia i preferencje? Dlaczego się nim interesuje? Ano dlatego, że kancelaria Wernera i Budzyńskiego została poproszona przez Agnieszkę Olszewską (Magdalena Walach) o bronienie byłego mafiosa, który ma przekazać informacje na temat swych byłych groźnych kolegów.

Zobacz: Gwiazdy „M jak miłość” kiedyś i dziś. Jak się zmieniły? Od ich pierwszych dni na planie minęło już 19 lat!

Mafia da Andrzejowi znak, że lepiej zrezygnować z tej pracy niszcząc jego mieszkanie, co widzowie zobaczą w 1468 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 5 listopada 2019 na antenie TVP2). Zdenerwowana narzeczona Budzyńskiego Magda zagrozi odwołaniem ślubu i tak sprawa przypadnie Wernerowi. Teraz prawnik musi się mieć na baczności, bo Dagmara z pewnością będzie zbierać na niego haki… na przykład w ukryciu nagrać filmik kompromitujący Wernera. A może obezwładni mężczyznę i sprawi, ze zamorduje go mafia?

Zobacz: Adam Werner przysposobi dziecko Niny, Katii lub Julki? To teorie fanów „M jak miłość”!


×
×