Agnieszka Olszewska z „M jak miłość” rozszyfruje Olka? Jej kochanek to morderca!

Czy w M jak miłość ktoś jeszcze oprócz brata Olka (Maurycy Popiel), czyli Marcina (Mikołaj Roznerski), domyśli się, że lekarz zabił człowieka? Tak! Kto to będzie?
Agnieszka Olszewska z "M jak miłość" rozszyfruje Olka? Jej kochanek to morderca!

W M jak miłość Olek miotany wyrzutami sumienia, niepewnością i strachem w 1462 odcinku M jak miłość (emisja 15 października 2019 w TVP2) odwiedzi swoja kochankę Agnieszkę (Magdalena Walach). Olek zabił psychopatę Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski), który prześladował jego brata. Bardzo boi się, że przekroczył granice obrony koniecznej. Poza tym – nie ma świadków, że zrobił to by ratować swoje życie. Dlatego do tej pory nie powiedział nikomu co zrobił Arturowi i gdzie zakopał jego ciało.

Zobacz: Jak naprawdę umarł Artur z „M jak miłość”? Powstały dwie wersje zakończenia jego wątku, tylko jedna trafiła do emisji

Strach przed fatalnymi konsekwencjami swego przerażającego czynu sprawia, że młody lekarz nie może jeść, spać i normalnie funkcjonować. A świadomość, że nikomu nie może wyjawić swej tajemnicy jest bardzo przytłaczająca.

Olek, kiedy odwiedzi Agnieszkę, nie będzie miał ochoty ani odwagi przyznać się co zrobić. Ale zacznie wypytywać prawniczkę o to, czy są jakieś okoliczności łagodzące dla zabójcy człowieka. Ale Olszewska będzie bardzo bezwzględna po prostu nie wierzy, że ktoś w szlachetnym odruchu serca może zabić innego człowieka

Zobacz: Olek z „M jak miłość” chory psychicznie! Marcin dowie się, że to on zabił Artura Skalskiego?

Szlachetny mściciel? Nie ma czegoś takiego. Zabójstwo człowieka jest zawsze zabójstwem -powie przerażonemu Olkowi.

Agnieszka jest bardzo bystra, więc może się domyślić, że lekarz zadał jej te wszystkie pytania nie bez powodu. Czy wie o tym, że Artur zniknął bez śladu i szuka go policja? Może tak, to niewykluczone. Być może doda sobie dwa do dwóch i skojarzy, że to jej kochanej pozbawił życia poszukiwanego przez policje psychopatę..

Zobacz: Pijany i naćpany Olek sięgnie dna. Zabójstwo Artura to dopiero początek jego problemów

Co Olszewska zrobi dalej? Czy będzie kryła i pomoże w ucieczce przed wymiarem sprawiedliwości Olkowi? A może skutecznie przygotuje go do obrony? Niestety, najbardziej prawdopodobne jest, że po prostu nie będzie chciała mieć z nim już do czynienia i odwróci się do Olka Chodakowskiego plecami.


×
×