Szykuje się kolejne rozstanie w „M jak miłość”? Internauci nie mogą znieść romansu Olka ze starszą Agnieszką

Ależ ona sobie nagrabiła romansem z młodszym lekarzem. Olek (Maurycy Popiel) jest już trzecim przedstawicielem rodziny Chodkowskich, po Tomku (Andrzej Młynarczyk) i Marcinie (Mikołaj Roznerski), z którym Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) uprawia seks. To nie podoba się części fanów serialu M jak miłość
Rozstanie Agnieszki i Olka w "M jak miłość"

Agnieszka zaczęła spotykać się z Olkiem pod koniec zeszłego sezonu M jak miłość. Najwyraźniej kreci ją spontaniczny seks z młodym lekarzem, który jest nieoprawnym kobieciarzem. Ma przecież jednocześnie drugą kochankę – Agę (Ina Sobala).

Producenci zapytali fanów serialu, czy ta para , Olek i Agnieszka, w ogóle im się podoba. I tym niewinnym pytaniem wywołali istna burzę. Zaczęło się porównywanie Agnieszki do Brooke z Mody na sukces. Jest ono nieco niesprawiedliwe, bo prawniczka wcale tak wielu kochanków nie miała. A już na pewno nie tyle, co słynny amerykański wamp.

Generalnie jednak internauci są zdania, że bycie kochanką trzech Chodakowskich jest nierealne i to przesada. Podkreślają też, że nie pasują do siebie z Olkiem i tak mało się znają. I że najlepiej by było, gdyby Agnieszka zabrała się za Michała (Paweł Deląg). A ten niebawem wraca do serialu, więc ten watek, jest całkiem, całkiem prawdopodobny.

Oberwało się też Maurycemu Popielowi za to, ze jego bohater rzuca się na każdą kobietę w jego otoczeniu. I że zamiast podrywać kolejne dziewczyny, powinien bardziej zając się synem, którego adoptował z Magdą (Anna Mucha). Na szczęście wśród głosów krytyki, znalazły się też i takie, które broniły tej oryginalnej pary:

„ Ileż można pisać jedno i to samo? Ja bym chciała zobaczyć jakieś sceny, które coś wnoszą do serialu, a nie to wieczne gdakanie o rozwiązłości seksualnej Pani prokurator. I cóż z tego? Nie wolno jej? To tylko serial. I świetnie pasują do siebie te postaci…z wielu pieców jedli chleb…to i poparzyć się mają trudniej.”

„Strasznie mnie intryguje ta para.Poza tym uważam, ze Pani Magda Walach silnie podtrzymuje ten serial, bo to wspaniała aktorka. A nienawiść osób do jej fenomenalnie granej postaci, jeszcze bardziej o tym świadczy.”

Jednym słowem scenarzyści raczej nie zrezygnują tak łatwo z wątku wywołującego tak skrajne emocje. Jak on się rozwinie zobaczymy już 2 września, gdy M jak miłość wróci na antenę TVP2.

Zobacz: Rozstanie w “M jak miłość”! Przystojny kochanek porzuci Asię dla innej! Wszystko przez ciążę

Zobacz: Poważne braki w obsadzie “M jak miłość”. Aż sześciu gwiazd nie zobaczymy w serialu po wakacjach!

Zobacz: Rewolucja w “M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?


×
×