M jak miłość: Andrzej uratuje Olka przed odsiadką? To on będzie jego obrońcą!

A to sensacja!  Obecny mąż Madzi (Anna Mucha) - Andrzej ( Krystian Wieczorek) będzie bronił przed sądem  byłego  męża Budzyńskiej, czyli Olka Chodakowskiego ( Maurycy Popiel)! Wygląda na to, że Olek z M jak miłość  nie wytrzyma presji i pójdzie na policję!
M jak miłość odcinek 1469, Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel)

Skąd to wiadomo? Krystian Wieczorek, grający Andrzeja właśnie opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie obu panów w garniturach z podpisem:

„Aktualny i były mąż.No to juz wiadomo kto ma kłopoty”.

Oczywiście wszyscy fani serialu M jak miłość wiedzą, skąd wzięły się problemy Olka Chodakowskiego. Młody lekarz  to zabójca psychopaty Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski). Zabił go i zakopał zwłoki w lesie. Niestety, akcję ukrywania ciała Artura nakręcił niejaki Olewicz (Tomasz Dedek), mieszkający opodal miejsca zbrodni.  nakręcił wszytko, ma filmik na swoim telefonie i teraz szantażuje Olka. To także nie pomaga Chodakowskiemu dojść do siebie.

Nie bardzo bierze pod uwagę to, że prawdopodobnie ocalił w ten sposób życie. Nie tylko sobie, ale i narzeczonej brata Izie (Adriana Kalska). Te wyrzuty są tak straszne, że nie dają Olkowi spać.  Lekarz sięgnął już po psychotropy. Zaczął także rozmyślać nad ucieczką z kraju.

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1479) Dramatyczny poród Niny. Leszek będzie musiał przekazać jej tragiczne wieści o śmierci dziecka

Z kolei  brat Olka Marcin (Mikołaj Roznerski) , któremu Olek opowiedział o wszystkim, radził bratu, by nic nikomu nie mówił. A już na pewno nie szedł z wszystkim na policję.

Ale, jak widać, Olek go nie posłuchał! Prawdopodobnie miał już dość szarpaniny i po prostu zgłosił się na policję. Czy mundurowi uwierzą w jego wersję zdarzeń? Czy zeznania pomagające mu złoży Iza , kluczowy świadek w tej sprawie? Jak w końcu Olek wytłumaczy fakt, że ukrył ciało Skalskiego  i nie zgłosił się od razu na policję?

Zobacz: Marcjanna Lelek odeszła z „M jak miłość” dla odważniejszych ról. Nagość i sceny seksu – takiej Natalki Mostowiak nie znacie!

Dobrze, ze to Andrzej Budzyński podejmie się jego obrony. W końcu to nader skuteczny adwokat. Na pewno nie będzie chciał zawieść Madzi, która  bardzo lubi Olka, mimo ich rozwodu.

Jak potoczą się dalsze losy Olka Chodakowskiego, o tym dowiemy się zapewne dopiero z wiosennych odcinków M jak miłość.

 

 


×
×